Baird Jon, Costner Kevin,: Cech objevitelů

Značka: Náš kód: 100002311643
 Baird Jon, Costner Kevin,: Cech objevitelů

Partnerský prodej

Baird Jon, Costner Kevin,: Cech objevitelů

Zlatý věk dobrodružných příběhů znovu ožívá s tímto skvěle ztvárněným a akčním příběhem, který kombinuje bravurní vyprávění ve stylu Kiplinga s nezaměnitelným stylem Tintinových dobrodružství. Celý popis

509

509 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 599 Kč, Ušetříte 90 Kč (15 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Zlatý věk dobrodružných příběhů znovu ožívá s tímto skvěle ztvárněným a akčním příběhem, který kombinuje bravurní vyprávění ve stylu Kiplinga s nezaměnitelným stylem Tintinových dobrodružství.

Na pozadí konzervativního klubu gentlemanů ze starého světa funguje tajná organizace dobrodruhů, Spolek objevitelů, kteří neohroženě cestují do těch míst, kde světlo ustupuje do stínu, aby se zmocnili mýtu. Hledají tajemství skryté v pohořích, ztracené v pouštích, pohřbené na mořském dně a zamrzlé hluboko v ledu. Cílem je odhalit tajemství, které leží za hranicemi tohto světa.

V prvním díle se Spolek snaží najít cestu do Shambhaly, ztraceného zlatého buddhistického města na pozadí první světové války. Budeme putovat krajem za severním polárním kruhem, mongolskou pouští, podzemními asijskými tunely až hluboko do Himaláje – teprve pak vydá legendární město své tajemství a cesta napříč zeměkoulí bude mít překvapivý konec.

Nenechte se ujít vzácnou příležitost poznat vášeň a umění opravdového mistra vyprávění – Kevina Costnera!

  • počet stran: 770
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 17.10.2016
  • šířka: 166mm
  • výška: 46mm
  • hmotnost: 1315g
  • ISBN: 978–80–7390–415–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Baird Jon, Costner Kevin,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Omega