Blacková Holly: Nejtemnější část lesa

Značka: Náš kód: 100000414511
 Blacková Holly: Nejtemnější část lesa

Partnerský prodej

Blacková Holly: Nejtemnější část lesa

V lese leží na zemi skleněná rakev a v ní spí chlapec, který má na hlavě rohy a jehož uši jsou špičaté jako nůž… Hazel žije se svým bratrem Benem ve městě Fairford, kde vedle sebe žijí lidé a kouzelná stvoření přezdívaná Lesní lid. Celý popis

25

25 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 29 Kč, Ušetříte 4 Kč (13 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

V lese leží na zemi skleněná rakev a v ní spí chlapec, který má na hlavě rohy a jehož uši jsou špičaté jako nůž…

Hazel žije se svým bratrem Benem ve městě Fairford, kde vedle sebe žijí lidé a kouzelná stvoření přezdívaná Lesní lid. Sjíždějí se sem turisté, aby na vlastní oči spatřili divy pohádkové říše, zejména pak rohatého chlapce. Jenže návštěvníci nevidí nebezpečí, které se zde skrývá.

Hazel a Ben si od pradávna vyprávějí smyšlené příběhy o chlapci ve skleněné rakvi. V jejich vyprávěních je on princem a oni chrabrými rytíři. Namlouvají si, že princ je jiný než ostatní Lesní lidé, kteří uzavírají s lidmi kruté dohody a číhají na turisty ve stínech stromů. Hazel ví, že není možné, že by se rohatý chlapec probudil.

Jenže přesně to se jednoho dne stane….

Celý svět se obrací vzhůru nohama a Hazel musí přijmout roli rytíře, na kterého si kdysi hrála. Je vtažena do víru nové lásky, musí se vyrovnat se zradou a rozhodnout se, na čí straně stojí. Dokáže v této roli obstát?

V podobě románu Nejtemnější část lesa se Holly Black, autorka mnoha bestsellerů, vrací k okouzlujícím pohádkovým příběhům, díky kterým se na počátku své kariéry proslavila.

  • počet stran: 216
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 25.11.2015
  • šířka: 140mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 376g
  • ISBN: 978–80–7390–255–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Blacková Holly
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Omega