Eddings David: Belgariad 3 - Kouzelníkův gambit

Značka: Náš kód: 100000525802
 Eddings David: Belgariad 3 - Kouzelníkův gambit

Partnerský prodej

Eddings David: Belgariad 3 - Kouzelníkův gambit

Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jež trvala sedm tisíc let – o neznámých zemích a událostech – o osudu a proroctví, které musí být naplněno! Se‘Nedra, dcera císaře Tolnedry, je zmatena. Celý popis

274

274 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 339 Kč, Ušetříte 65 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jež trvala sedm tisíc let – o neznámých zemích a událostech – o osudu a proroctví, které musí být naplněno!

Se‘Nedra, dcera císaře Tolnedry, je zmatena. Báje o Orbu, který chrání Západ před zlým bohem Torakem jsou jen hloupé báchorky. A přesto se účastní hrůzné a nebezpečné výpravy za ukradeným drahokamem. Nikdo v jejím okolí nevěří na čaroděje. Nicméně, právě Garionův dědeček a teta se zdají být bájemi opředenými kouzelníky Belgaratem a Polgarou – potom však musí být tisíce let staří! Dokonce i mladý Garion se učí věcem, které nemohou být ničím jiným než kouzly.

Garion! Prostý venkovský chlapec, naprosto se nehodící pro dceru císaře. Ale proč tady princezna neustále touží něco mu vysvětlovat, uhlazovat mu rozčepýřené vlasy a uklidňovat ho?

Garion se chystá do podivné věže uprostřed říše zla, aby se postavil strašlivému, mocnému čarodějovi. Tam na něj princezna nedokáže dávat pozor jako dosud. Stojí tváří v tvář smrti a možná se už nikdy neuvidí…

  • počet stran: 328
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.10.2011
  • šířka: 148mm
  • výška: 33mm
  • hmotnost: 532g
  • ISBN: 978–80–86707–37–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Eddings David
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Banshies