Gemmell David: Bílý vlk - Drenaj 10

Značka: Náš kód: 100002109331
 Gemmell David: Bílý vlk - Drenaj 10

Partnerský prodej

Gemmell David: Bílý vlk - Drenaj 10

Skilgannon Hrozný zmizel ze stránek dějin. Sebral legendární Meč noci a dne a odjel z Naashanu… O tři roky později se rozlícenému davu, chystajícímu se zlynčovat skupinu mnichů, postaví osamocený mnich a v jediném okamžiku změní jejich svět. Celý popis

319

319 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 395 Kč, Ušetříte 76 Kč (19 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Skilgannon Hrozný zmizel ze stránek dějin. Sebral legendární Meč noci a dne a odjel z Naashanu… O tři roky později se rozlícenému davu, chystajícímu se zlynčovat skupinu mnichů, postaví osamocený mnich a v jediném okamžiku změní jejich svět. Zemí se roznese zpráva, že se Skilgannon vrátil.Nyní musí projet zemí sužovanou démony, aby našel tajemný chrám a nestárnoucí bohyni v něm. Po jeho stopě jdou najatí vrahové a před sebou má vojsko šíleného zabijáka. Hrozný se vydává na cestu, aby přivedl mrtvé k životu. Ale neputuje sám – muž po jeho boku je sám Drus Veliký.

Vzhledem k nedostatkovosti tohoto titulu jej zasíláme pouze v počtu 1 ks na zákazníka.

  • počet stran: 440
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.4.2004
  • šířka: 120mm
  • výška: 33mm
  • hmotnost: 358g
  • ISBN: 978–80–8701–044–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Gemmell David
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Návrat