Carla Tkadlečková: Genau! 2 Němčina pro střední odborné školy a učiliště - Učebnice, pracovní sešit, CD

Carla Tkadlečková: Genau! 2 Němčina pro střední odborné školy a učiliště - Učebnice, pracovní sešit, CD


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Druhý díl učebního souboru se obsahově i metodicky řídí požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a naplňuje úroveň A2. Učebnice studenty připravuje mj. na zkoušku Start Deutsch. Při dotaci 2–3 hodiny týdně vystačí na jeden a půl školného roku. Celý popis

324
369 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
324 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019809500

Popis

Popis produktu

Druhý díl učebního souboru se obsahově i metodicky řídí požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a naplňuje úroveň A2. Učebnice studenty připravuje mj. na zkoušku Start Deutsch. Při dotaci 2–3 hodiny týdně vystačí na jeden a půl školného roku.

Učebnice Genau! 2 reaguje na aktuální potřeby a nároky studentů i učitelů středních odborných škol: atraktivní a přístupnou formou nabízí studentům odborných škol přiměřené a funkční množství gramatiky i slovní zásoby a věnuje více času na procvičení i osvojení si základních jazykových jevů. Jejím cíle je motivovat a zaujmout pro němčinu i ty studenty, kteří neukončují studium maturitou, nebo mají němčinu pouze jako druhý cizí jazyk. Díky důrazu na poslechová a komunikační cvičení se studenti naučí aktivně používat základy německého jazyka a z výuky si tak odnesou reálnou schopnost se v němčině dorozumět. Učebnice Genau! 2 je přehledná, srozumitelná a pro mladé lidi graficky i obsahově přitažlivá.
  • Datum vydání: 01. 06. 2011
  • Počet stran: 256
  • ISBN: 978–80–7397–065–9
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Carla Tkadlečková
Typ(vazba) brožovaná
Jazyk německy