Chytrý Vlastimil, Trunc Pavel,: Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ

Značka: Náš kód: 100002214442
 Chytrý Vlastimil, Trunc Pavel,: Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ

Partnerský prodej

Chytrý Vlastimil, Trunc Pavel,: Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ

Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám. Celý popis

178

178 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 220 Kč, Ušetříte 42 Kč (19 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám.

Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Pro vyhodnocení vlastních výsledků je u každého testu klíč s požadovanými odpověďmi a bodováním a v komentovaném řešení jsou přehledně vysvětleny postupy (někdy i s více možnostmi), které vedou ke správným odpovědím.

Předkládané didaktické testy odpovídají Specifikaci požadavků pro jednotnou přijímací zkoušku v přijímacím řízení na střední školy v oborech vzdělání s maturitní zkouškou, a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska zastoupení jednotlivých oblastí učiva, včetně formální úpravy testu.

Žákům kniha poslouží jako „domácí učitel“ – nabízí jim možnost:

– vyzkoušet si řešení šesti různých testů vytvořených podle kritérií Cermatu,

– zjistit aktuální úroveň vlastních vědomostí a dovedností,

– zopakovat učivo a nacvičit si určité postupy, které vedou ke snížení stresu při „ostré zkoušce“ a zvyšují šanci na úspěch.

Rodičům kniha pomůže pochopit vše, co jednotná přijímací zkouška obnáší, a usnadní jim praktickou podporu jejich dítěte při přípravě na zkoušku.

Učitelé mohou připravené materiály z knihy využít nejen k testování tříd, ale i souhrnnému opakování učiva během školního roku.

  • počet stran: 128
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 15.2.2018
  • šířka: 211mm
  • výška: 7mm
  • hmotnost: 352g
  • ISBN: 978–80–7402–319–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Chytrý Vlastimil, Trunc Pavel,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Computer Media