Daňová evidence Teorie a praxe

Daňová evidence Teorie a praxe


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Odborná publikace se zabývá problematikou vedení daňové evidence podnikatelů – fyzických osob. Vymezuje základní pojmy a postupy při vedení daňové evidence fyzických osob (které nejsou účetními jednotkami dle zákona o účetnictví) dle ustanovení zákon .. Celý popis

140
169 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
140 Kč
-17%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034894210

Popis

Popis produktu

Odborná publikace se zabývá problematikou vedení daňové evidence podnikatelů – fyzických osob. Vymezuje základní pojmy a postupy při vedení daňové evidence fyzických osob (které nejsou účetními jednotkami dle zákona o účetnictví) dle ustanovení zákona o daních z příjmů.

Vysvětluje postup při zahájení podnikatelské činnosti, otevření daňové evidence, postup při zachycení příjmů a výdajů v peněžním deníku a majetku a dluhů v pomocných knihách a kartách. Zabývá se také uzavřením daňové evidence včetně přechodu z daňové evidence na účetnictví podnikatelů a přechodu z účetnictví podnikatelů na daňovou evidenci.

Kniha vychází z legislativy platné k 1. 1. 2019 a obsahuje důležité změny související s rekodifikací soukromého práva v České republice.

Je určena především široké účetní veřejnosti, ale například i posluchačům vysokých škol ekonomického směru s odborným zaměřením na daňovou evidenci, popřípadě dalším zájemcům o tuto problematiku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jana Hakalová
Typ(vazba) Brožovaná
Vydavatel Wolters Kluwer
Jazyk česky