Fischer Ulrich: Základy strojnictví

Značka: Náš kód: 100002553121
 Fischer Ulrich: Základy strojnictví

Partnerský prodej

Fischer Ulrich: Základy strojnictví

Kniha přináší základní informace z oblasti zpracování kovů se zaměřením na měření, výrobní technologie, materiály, stroje a přístroje, řízení a regulaci a základy elektrotechniky a informatiky potřebné pro všechnystrojírenské obory. Celý popis

496

496 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 545 Kč, Ušetříte 49 Kč (8 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Kniha přináší základní informace z oblasti zpracování kovů se zaměřením na měření, výrobní technologie, materiály, stroje a přístroje, řízení a regulaci a základy elektrotechniky a informatiky potřebné pro všechnystrojírenské obory. Přehledně zpracovaný text vhodně doplňuje množství barevných obrázků, schémat a tabulek.

Příručka je určena hlavně studujícím odborných škol, použitelná však bude i techniky, mistry a dalšími pracovníky z praxe.

  • počet stran: 290
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.10.2014
  • šířka: 170mm
  • výška: 12mm
  • hmotnost: 500g
  • ISBN: 978–3–8085–1193–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Fischer Ulrich
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Europa Sobotáles