Geologická historie Země - mapa A4

Geologická historie Země - mapa A4


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Oboustranná přehledná tabulka, je v rámci vzdělávací oblasti Člověk a příroda, oboru přírodopis, určena pro druhý stupeň základního vzdělávání. Otázky vzniku života, jeho vývoje a transformace si kladlo lidstvo už od počátku. Celý popis

34
41 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
34 Kč
-17%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019811000

Popis

Popis produktu

Oboustranná přehledná tabulka, je v rámci vzdělávací oblasti Člověk a příroda, oboru přírodopis, určena pro druhý stupeň základního vzdělávání. Otázky vzniku života, jeho vývoje a transformace si kladlo lidstvo už od počátku. Didaktická pomůcka Geologická historie Země se snaží na tyto otázky poutavým grafickým zpracováním dávné minulosti Země žákům odpovědět.

Obsah přehledné naučné tabulky podává informace o důležitých meznících geologické historie v širším kontextu, o existenci různých živočišných a rostlinných skupin v geologické minulosti, jejich nástup a vymírání, jejichž výsledkem je současná podoba krajiny a života. Tabulka přímo spojuje proměny ekosystému s biodiverzitou, umožňuje poznat časové zařazení geologických útvarů, dokumentuje průběh významných horotvorných pochodů a klimatických změn, seznamuje i s vývojem kontinentů a oceánů.

Využití pomůcky je nejen v hodinách přírodopisu, ale i zeměpisu. Tabulka má zadní stranu shodnou v ilustracích s přední, je bez popisu.

  • Datum vydání: 01. 11. 2018
  • Vazba: Volné listy

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Jazyk česky