Jančaříková Kateřina: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Značka: Náš kód: 100002230860
 Jančaříková Kateřina: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Partnerský prodej

Jančaříková Kateřina: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Publikace Činnosti se zvířaty se zabývá problematikou využití a zapojení vybraných druhů zvířat v předškolním vzdělávání. Celý popis

381

381 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 459 Kč, Ušetříte 78 Kč (16 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Publikace Činnosti se zvířaty se zabývá problematikou využití a zapojení vybraných druhů zvířat v předškolním vzdělávání. První část knihy je zaměřena na teorii – terminologii, obecnou charakteristiku interakce se zvířaty a zařazení aktivit v rámci legislativy. V druhé části autorky seznamují čtenáře s praxí, se zkušenostmi a příklady dobré praxe, věnují pozornost kritériím výběru vhodného druhu zvířete a jeho potřebám, popisují konkrétní vzdělávací činnosti a uvádí rady, jak se vyvarovat možných rizik v rámci kontaktu s živými tvory.

Kniha pojímá vzdělávání za pomoci zvířat komplexně s uceleným přehledem v oblasti teoretické i praktické. Nabízí učitelkám v mateřských školách a dalším odborníkům či rodičům možnosti, jakým způsobem zapojit zvířata do vzdělávání, a tím zkvalitnit prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a využít pozitivního vlivu živých tvorů na rozvoj osobnosti dítěte předškolního věku. Kniha volně navazuje na publikace Environmentální činnosti v předškolním vzdělávání a Činnosti venku a v přírodě v předškolním vzdělávání.

  • počet stran: 128
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 25.11.2014
  • šířka: 148mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 178g
  • ISBN: 978–80–74961–66–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jančaříková Kateřina
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel RAABE