Kvasničková Danuše: Základy biologie a ekologie

Značka: Náš kód: 100000252786
 Kvasničková Danuše: Základy biologie a ekologie

Partnerský prodej

Kvasničková Danuše: Základy biologie a ekologie

Učebnice je určena pro využití na základních školách a navazuje na ucelenou řadu učebnic ekologického přírodopisu pro 6.–9. ročník. Uplatnění nalezne ve školách, které zdůrazňují ekologický aspekt výuky nejen v rámci výuky přírodopisu. Celý popis

128

128 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 143 Kč, Ušetříte 15 Kč (10 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Učebnice je určena pro využití na základních školách a navazuje na ucelenou řadu učebnic ekologického přírodopisu pro 6.–9. ročník. Uplatnění nalezne ve školách, které zdůrazňují ekologický aspekt výuky nejen v rámci výuky přírodopisu. Zejména je však určena školám středním, jejichž náplní je v souladu s RVP biologické a ekologické vzdělávání. Tato tematika může být vyučována jako předmět samostatný, v rámci předmětu jiného, podle ŠVP konkrétní školy.

Učebnice klade důraz na praktické a dobře využitelné znalosti a dovednosti v životě každého žáka. Je rozšířena o základní informace z biologie člověka, věnuje se také ochraně zdraví jednotlivce, vztahům člověka k životnímu prostředí i tomu, jak lidé svými činnostmi toto prostředí ovlivňují. Zdůrazňuje důležitost péče o životní prostředí, jehož jsme všichni součástí.

Text je na mnoha místech výrazně aktualizován a je rovněž doplněn bohatým obrazovým materiálem, který zahrnuje jak fotografie a ilustrace, tak nejrůznější tabulky, grafy a schémata. Učebnice obsahuje i otázky a úkoly, rozšiřující či doplňující učivo je po straně vyznačeno světle zelenou čarou. Čtvrté, přepracované a výrazně doplněné vydání, má schvalovací doložku MŠMT.

  • počet stran: 128
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.3.2014
  • šířka: 205mm
  • výška: 7mm
  • hmotnost: 348g
  • ISBN: 978–80–7373–120–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Kvasničková Danuše
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Fortuna