Lenka Zemanová: Fi a Flo - Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen

Lenka Zemanová: Fi a Flo - Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kniha zkušené autorské dvojice doplňuje jejich dvě velmi úspěšné předchozí knihy, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy, a zaměřuje se tentokrát na obtížnou a cvičebními materiály opomíjenou oblast, jíž je skloňování podstatných jmen, které se probírá ve 4. Celý popis

239
275 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
239 Kč
Skladem u partnera 2 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019810947

Popis

Popis produktu

Kniha zkušené autorské dvojice doplňuje jejich dvě velmi úspěšné předchozí knihy, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy, a zaměřuje se tentokrát na obtížnou a cvičebními materiály opomíjenou oblast, jíž je skloňování podstatných jmen, které se probírá ve 4. třídě. Knihu tvoří napínavý příběh s prvky sci-fi, v němž vedle dětí vystupují mimozemšťanky Fi a Flo. V jednotlivých příbězích je zvýrazněno vždy jedno vzorové slovo, které se v kapitole objeví ve všech pádech. Děti se tak učí ztotožnit slovo se vzorem a upevnit jeho skloňování nebo chápat rozdíly mezi stejně znějícími tvary (pávi / pávy). Po každé kapitole následuje tabulka daného vzoru s komentářem, zákeřné dvojice a upozornění na problémy, které ze systému skloňování vycházející. Součástí knihy je i přehledný „vzorový mlýn“ na určení vzorů jednotlivých slov.

Lenka Zemanová je učitelka a autorka knih Madlenka a brejličky, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy. Michaela Bergmannová ilustrovala řadu knih Portálu, například Logopedické pohádky, V zoo není žádná nuda, Po stopách Karla IV. nebo Po stopách baroka v Čechách.

  • Datum vydání: 01. 12. 2018
  • Počet stran: 144
  • ISBN: 978–80–262–1402–1
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Lenka Zemanová
Typ(vazba) brožovaná
Jazyk česky