Management současný a budoucí

Management současný a budoucí


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zcela nová a moderně pojatá kniha Jiřího Stýbla Management současný a budoucí, vydaná nakladatelstvím Professional Publishing, přináší v šesti kapitolách šest pohledů na dnešní a budoucí management. Není to pouhá učebnice managementu, zkušený autor p .. Celý popis

270
337 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
270 Kč
-19%
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034180012

Popis

Popis produktu

Zcela nová a moderně pojatá kniha Jiřího Stýbla Management současný a budoucí, vydaná nakladatelstvím Professional Publishing, přináší v šesti kapitolách šest pohledů na dnešní a budoucí management. Není to pouhá učebnice managementu, zkušený autor předpokládá i zkušené čtenáře a jednotlivé kapitoly jsou úvahami nad nejaktuálnějšími problémy, s kterými se moderní management musí vyrovnávat.

První kapitola se zabývá strategickým rozhodováním v dnešní době, druhá světem práce a moderními trendy v řízení lidských zdrojů. Třetí kapitola uvažuje o managementu stálosti, pohybu a změny (reakce na změny a informace, práce se změnami, scénáře strategického obratu, role lidí v procesech změn, modelování procesů změn), čtvrtá pak o řízení pracovního výkonu z tradičních i méně tradičních pohledů (motivace pracovníků i manažerů, netradiční formy řízení a hodnocení výkonnosti, nové formy zaměstnaneckých výhod). Pátá kapitola pojednává o lidském kapitálu, inovacích a přípravě na budoucnost a závěrečná o vůdčích osobnostech, jejich stylech a rolích a o vedení manažerských talentů.

Budoucnost je už dnes a zvítězí připravení.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jiří Stýblo
Typ(vazba) Pevná
Vydavatel Professional Publishing
Jazyk česky