Mareček Aleš, Honza Jaroslav,: Chemie pro čtyřletá gymnázia 1.díl-2.vyd

Značka: Náš kód: 100002148203
 Mareček Aleš, Honza Jaroslav,: Chemie pro čtyřletá gymnázia 1.díl-2.vyd

Partnerský prodej

Mareček Aleš, Honza Jaroslav,: Chemie pro čtyřletá gymnázia 1.díl-2.vyd

První díl třídílné učebnice vychází již ve třetím vydání. Obsahuje poznatky o stavbě atomu, radioaktivitě, chemických vazbách, kinetice chemických reakcí a chemické termodynamice, acidobazických reakcích a hydrolýze solí. Celý popis

119

119 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 145 Kč, Ušetříte 26 Kč (17 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

První díl třídílné učebnice vychází již ve třetím vydání. Obsahuje poznatky o stavbě atomu, radioaktivitě, chemických vazbách, kinetice chemických reakcí a chemické termodynamice, acidobazických reakcích a hydrolýze solí. Velká pozornost je věnována názvosloví anorganických sloučenin, úpravám chemických rovnic a chemickým výpočtům.

  • počet stran: 244
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.9.2013
  • šířka: 157mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 329g
  • ISBN: 978–80–9024–020–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Mareček Aleš, Honza Jaroslav,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Olomouc