Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří: Matematika pro 7. roč. ZŠ - Pracovní sešit - soubor úloh

Značka: Náš kód: 100001750383
 Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří: Matematika pro 7. roč. ZŠ - Pracovní sešit - soubor úloh

Partnerský prodej

Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří: Matematika pro 7. roč. ZŠ - Pracovní sešit - soubor úloh

Pracovní sešit je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravená vydání ještě lépe odpovídají RVP, obsahují aktuálnější údaje a jsou pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Celý popis

152

152 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 166 Kč, Ušetříte 14 Kč (8 %)

Popis

Popis produktu

Pracovní sešit je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravená vydání ještě lépe odpovídají RVP, obsahují aktuálnější údaje a jsou pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě.

Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření).

Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice jsou barevné, jsou v nich zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracovaná vydání učebnic jsou na obálce graficky vyznačena žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.

  • počet stran: 188
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.2.2013
  • šířka: 166mm
  • výška: 11mm
  • hmotnost: 318g
  • ISBN: 978–80–7196–432–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Prometheus