Sieglová Dagmar: Konec školní nudy - Didaktické metody pro 21. století

Značka: Náš kód: 100010173456

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Sieglová Dagmar: Konec školní nudy - Didaktické metody pro 21. století

Učitelé všech úrovní vzdělávání i oborů získávají v této knize nástroj, pomocí kterého aktivně zapojí své žáky a studenty do vyučování, a to prostřednictvím interaktivních technik a na ně navazujících metod zaměřených na rozvoj klíčových dovedností. Celý popis

365

429 Kč
365 Kč
-14%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010173456

Popis

Popis produktu

Učitelé všech úrovní vzdělávání i oborů získávají v této knize nástroj, pomocí kterého aktivně zapojí své žáky a studenty do vyučování, a to prostřednictvím interaktivních technik a na ně navazujících metod zaměřených na rozvoj klíčových dovedností. Jedná se například o metody brainstormingové a evokační, kognitivní a vizualizační, kinestetické, komunikační, dramatizační a kompoziční.

Cílem knihy je podpořit pedagogickou praxi v současné době globalizace, informačního boomu a sociálních médií, kdy dosavadní metody výuky pozbývají na účinnosti.

Každá metoda obsahuje krátký popis a účel, postup při realizaci a doporučení, jak ji prezentovat studentům. Na to navazují odkazy propojující danou techniku s dalšími kapitolami napříč knihy. To umožní pedagogům zkonstruovat lekci od začátku do konce, včetně volby vhodné interaktivní formy práce pro vybranou metodu.

Kniha také nabízí ukázkové lekce a přehled kombinace interaktivních technik a výukových metod v souborné tabulce. Veškeré techniky a metody obsažené v publikaci jsou výsledkem mnohaleté praxe autorky na všech úrovních vzdělávání i v rámci bohatého spektra výukových situací.

  • počet stran: 336
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 14.8.2019
  • šířka: 160mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 606g
  • ISBN: 978–80–271–2254–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Sieglová Dagmar
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada
Jazyk česky