Počet nalezených produktů: 1017

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Gilbertová Elizabeth: Jíst, meditovat, milovat
249 Kč

201 Kč

NOVĚ K 10. VÝROČÍ PRVNÍHO VYDÁNÍ Pouť mladé dámy za pozemskými i duchovními rozkošemi napříč Itálií, Indií a Indonésií… Nové, doplněné vydání knižního (a filmového) bestselleru.


Janouchová Kateřina: Ozbrojená žena
349 Kč

282 Kč

Desáté pokračování příběhů oblíbené hrdinky Cecilie Lundové

Porodní asistentka Cecilie Lundová se spojí s dávnou známou v naději, že jí to pomůže znovu nalézt ztracenou rovnováhu a nabrat síly – fyzické i psychické.


Abrahámová Jana: Útěk na druhý břeh-68%
279 Kč

89 Kč

Výprodej

Dostat se na samé dno, neznamená zůstat tam navždy Jsou místa, kterým je lepší se vyhnout i za bílého dne. Přesto na druhém břehu řeky, kde nekontrolovatelně bují vegetace a pohybují se podivné lidské existence, najde útočiště mladá dívka Krista.


Abulhawaová Susan: Jitra v Dženínu
299 Kč

242 Kč

Palestina roku 1941. V malé vesničce vede otec svoji rodinu a pomocníky do olivových hájů na sklizeň. Stejně jako to dělaly generace předků před ním. Palestina roku 1948.


Adamsová Eve: Prostě láska
229 Kč

185 Kč

Strhující prvotina americké autorky s českými kořeny, o jejíž zfilmování projevil zájem Hollywood.

Laura má na první pohled vše, po čem ženy touží. Má vlivného manžela, šikovnou dceru Susan, žije v krásném bytě a nouzí rozhodně netrpí.


Adichieová Chimamanda Ngozi: Amerikána
389 Kč

314 Kč

Silný příběh o lásce, rasových otázkách a identitěIfemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout.


Adorján Johanna: Výjimečná láska
239 Kč

193 Kč

Dva lidé, kteří společně zestárli, se rozhodnou spáchat sebevraždu. On je těžce nemocný, ona nechce bez něho žít. Jednu podzimní neděli roku 1991 svůj plán uskuteční. Uklidí byt, připraví růže na zimu a ruku v ruce si Ištván a Věra vezmou život.


Ahernová Cecelia: Sto jmen
299 Kč

242 Kč

Novinářka Kitty Loganová přišla o práci v televizi po odvysílání reportáže, v níž na základě křivého svědectví obvinila bezúhonného učitele, že zneužil studentku a přivedl ji do jiného stavu.


Ahrnstedtová Simona: Nepřátelé a milenci
379 Kč

306 Kč

Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar.


Ahrnstedtová Simona: Oheň a voda
379 Kč

306 Kč

Komu otevřete svou třináctou komnatu?

ALEXANDER DE LA GRIP je známý z bulvárního tisku a blogů zaměřených na společenské drby jako bohatý playboy, dekadentně rozhazující peníze po celém světě.


Albon Mitch: Strážce času
369 Kč

298 Kč

Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeho nejpůsobivější román The Time Keeper (Stráž


Allnutt Luke: Nebe je naše
349 Kč

294 Kč

Srdceryvný román o lásce a naději, které dokážou vyléčit i smrtelné rány.

Rob Coates v životě dosáhl všeho, po čem toužil. Je úspěšný, šťastně ženatý a má báječného synka, s nímž je každý den plný dobrodružství.


Amis Martin: Zóna zájmu
389 Kč

327 Kč

Tři pohledy na místo, kde mizí miliony, kde číslo znamená víc než člověk, kde se v počtech ztrácejí lidské osudy, kde není místo na city. Nebo snad ano?


Anderssonová Lena: Svévole - Román o lásce
249 Kč

201 Kč

Příběh o tom, jak v touze být milováni oddaně podvádíme sami sebe.

Ester Nilssonová je jednatřicetiletá básnířka a esejistka, racionální žena žijící v rozumném, dospělém vztahu. Jednoho dne dostane nabídku pronést přednášku o umělci Hugu Raskovi.


Andrews Ivana: Křehký slib
269 Kč

218 Kč

Karin a Max. Ona obyčejná studentka botaniky, on bohatý finančník – dva mladí lidé, kteří zdánlivě nemají nic společného, dokud v nich po vzájemném setkání nevzplane nová chuť k životu a láska jim nepoloží svět k nohám.


Andrews Ivana: Otoč se tváří ke slunci
269 Kč

213 Kč

Novinka

Když Alice potřebuje udělat tlustou čáru za minulostí, přesídlení na venkovský statek se zdá být skvělý nápad. Dům je však zatížen věcným břemenem – útulkem pro opuštěná zvířata, což přináší řadu nečekaných potíží.


Andrewsová Virginia Cleo: Dítě soumraku
299 Kč

242 Kč

Láska a smrt, bolavá duše a vnitřní síla… Dawn se vdává za Jimmyho a zdá se, že po dlouhém trápení konečně bude šťastná. Společně vedou hotel Cutlerova Zátoka – a hlavně čekají miminko. Jenže pak přichází zdrcující rána.


Andrewsová Virginia Cleo: Falešný třpyt
299 Kč

242 Kč

Ruby se nečekaně vrací zpět do jižní Louisiany, do důvěrně známých míst, kde prožila dětství. Porodí dcerku a snaží se ji vychovávat.


Andrewsová Virginia Cleo: Nejtemnější hodina
329 Kč

266 Kč

Rozuzlení rodinné ságy se vrací do minulosti jedné z větví rodiny Cutlerů. Lilian je dívka poznamenaná bázní z rodičů, péčí o nemocnou sestru a pronásledovaná její chorobnou nenávistí.


Andrewsová Virginia Cleo: Noční hlasy
299 Kč

242 Kč

V dalším, již předposledním díle veleúspěšné ságy popisující osud rodiny Cutlerů, Virginia C. Andrewsová čtenáři představuje Kristýnku, dceru Dawn, šestnáctiletou krásku něžné duše a kromobyčejného hudebního nadání.


Andrewsová Virginia Cleo: Perla v mlze
299 Kč

242 Kč

Ruby je pravým opakem své sestry – dvojčete Gisselle, vypočítavé, sobecké, nesnesitelné manipulátorky. Přesto je Ruby nevýslovně šťastná, že má rodinu, že našla otce a sním i rodičovskou lásku, kterou předtím nepoznala.


Andrewsová Virginia Cleo: Rubínová záře
299 Kč

242 Kč

Neuvěřitelný příběh o nevinnosti, důvěře a zklamání. Doslova jako mávnutím proutku se vzhůru nohama obrátí život dospívající Ruby. Může za to rodinné tajemství, které jí před smrtí prozradila babička.


Andrewsová Virginia Cleo: Svítání
299 Kč

242 Kč

Čtrnáctiletá Dawn přichází na novou školu. Poznává okouzlujícího Phillipa Cutlera a začíná žít svůj sen. Konečně může studovat zpěv, prožívá svou první lásku… jenže pak jí umírá matka a její svět se obrací naruby. Záhy přichází další rána.


Andrewsová Virginia Cleo: Tajemství rána
299 Kč

242 Kč

Dawn opouští rodinné sídlo Cutlerů a přijíždí do New Yorku, kde má studovat na jedné z nejprestižnějších hudebních škol. Ale i tady ji pronásledují pletichy a zášť pramáti Cutlerové.


Andrewsová Virginia Cleo: Utajený drahokam
299 Kč

242 Kč

Krásný sen pronásledují stíny minulosti Po absurdních soudních tahanicích, které musela Ruby absolvovat, aby mohla vychovávat svou dcerku, vyrůstá Pearl i se svými dvěma bratry ve šťastné rodině.


Andrewsová Virginia Cleo: Vykoupení ohněm
299 Kč

242 Kč

Cathy a Chris žijí tajně v nezákonném svazku a vychovávají Joryho a Barta, syny z prvního Catherinina manželství, a adoptivní dcerku Cindy.


Andruchovyč Sofija: Felix Austria
349 Kč

282 Kč

Stanislavov na počátku dvacátého století, městečko na Haliči, v samém srdci nejchudšího a nejzanedbanějšího regionu c. a k. mocnářství.


Ang Li: Řezníkova žena
229 Kč

185 Kč

Kniha Řezníkova žena vychází ze skutečné události ze Šanghaje z let čtyřicátých. Li Ang tragický osud ženy, kterou tradiční společnost utiskuje natolik, že je dohnána k vraždě vlastního manžela, okamžitě zaujal.


Appleyard Meredith: Doktorka z konce světa
289 Kč

234 Kč

Londýnská lékařka Megan už nechce poslouchat svého přítele jako pejsek, a tak se odstěhuje do rodné Austrálie provozovat lékařskou praxi tam.


Appleyard Meredith: Naše paní doktorka
289 Kč

234 Kč

Osud nemilosrdně zasáhl do Lauřina života. Plna zármutku odcestuje do Austrálie a začne tam pracovat v malém městečku jako lékařka. Spřátelí se s vážně nemocným Neillem i jeho nedůtklivým synem Jakem.


Ashcraft Tami: Než přišla bouře
299 Kč

242 Kč

Tami Oldhamová a její snoubenec Richard Sharp jsou mladí, zamilovaní a mají celý život před sebou. Pod zářivě modrou oblohou vyplouvají z Tahiti a míří do Tamiina rodného San Diega.


Ashton Juliet: Žena z čísla 24
299 Kč

242 Kč

V domě číslo 24 na Merrion Road v londýnské čtvrti Notting Hill bydlí pestrá sbírka obyvatel se vzájemně propletenými osudy.


Ashton Juliet: Takoví jsme byli
349 Kč

282 Kč

Číst tuto knihu je jako probírat se rodinným albem a nahlížet do života jiných lidí. Kate a Becca jsou sestřenice a taky nejlepší kamarádky, i když jsou každá úplně jiná.


Astonová Elizabeth: Dcery pana Darcyho
269 Kč

218 Kč

ejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí – jak jinak – svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu iniciativně přemýšlejí: „Jak to bylo dál?


Astonová Elizabeth: Slečna Darcyová se nevzdává
249 Kč

201 Kč

Urozená mladá dáma, a stát se malířkou? Dívka z přední rodiny a živit se samostatně štětcem a barvami? V Anglii na počátku předminulého století pro ženu věc zcela vyloučená, společensky nepřijatelná, ba přímo skandální.


Attenberg Jami: Všichni dospěli
299 Kč

255 Kč

Mozkové závity mi jedou na plné obrátky, jak se snažím přijít na to, co bude dál.“

Andrea je svobodná, bezdětná, devětatřicetiletá žena.


Atwoodová Margaret: Pýthie
349 Kč

282 Kč

Může člověk utéct sám sobě? Může utéct svému dětství, rolím, které nám vnutila společnost?


Aubray Camille: Vařila jsem pro Picassa
399 Kč

322 Kč

Román o umění, lásce a jídle v čarovné Provence

Provence, jaro 1936: v přímořském městečku Juan-les-Pins panuje mimosezonní klid. Sedmnáctiletá Ondine, matčina pravá ruka, pracuje ve vyhlášené rodinné restauraci Café Paradis.


Axelssonová Majgull: Dubnová čarodějka
299 Kč

242 Kč

Neuvěřitelný osud němé, ochrnuté dívky, román o hloubce ducha a síle imaginace. Příběh z pera přední představitelky švédského magického realismu.

Příběh „mrtvého“ těla, v němž tepe živý duch.


Baťa Jan Antonín: Nové knížectví - Román z průkopnického života
429 Kč

347 Kč

Další svazek z Baťova literárního odkazu nás poprvé uvádí do baťovského podnikání v Brazílii. Děj románu se začíná odvíjet ve Zlíně za 2. republiky. Baťovi Mladí muži absolvují složitou 200-denní cestu přes Francii do Brazílie.


Bach Richard: Jediný
99 Kč

79 Kč

Román o tom, co by stalo, kdyby se ohnul čas a prostor posunul a my se mohli potkat s těmi, kterými budeme třeba za dvacet let, nebo s těmi, kterými jsme byli. Druhé vydání.


Bachová Tabea: Ostrov kamélií
299 Kč

242 Kč

Zdá se, že Sylvie dosáhla všeho, ale ve svém životě plném práce a ve zdánlivě dokonalém manželství přesto není šťastná. Když zdědí ostrov kamélií v Bretani, dá Mnichovu sbohem. Ale Sylviin obchodně zdatný manžel už ostrov nabídl k prodeji.


Backman Fredrik: Medvědín
349 Kč

282 Kč

Pro většinu lidí neznamená vítězství na juniorském mistrovství v ledním hokeji nic moc, ale pro obyvatele Björnstadu to znamená všechno

Vítězství jako tohle by totiž mohlo přitáhnout pozornost k upadajícímu městečku: přilákat státní dotace a talen