Baggot Mandy: Opravdově, šíleně, řecky

Značka: Náš kód: 100002190289

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Baggot Mandy: Opravdově, šíleně, řecky

Letní lásky z dovolených nemívají dlouhý život. Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky! Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Celý popis

266

329 Kč
266 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002190289

Popis

Popis produktu

Letní lásky z dovolených nemívají dlouhý život. Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky!

Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Na kouzelný ostrov Korfu si přijela vyčistit hlavu, zahojit zlomené srdce a hlavně pomoci mladší sestře Lacey zorganizovat nadcházející svatbu. V hotelu Blue Vue však patří k all-inclusive nabídce taky přitažliví muži. Jeden je zkušený svůdník, druhý je plný záhad a tajností. Jenže i Ellen ukrývá velké tajemství – kdyby vyšlo najevo, mohlo by ji navždycky zničit.

Dovolená najednou pro obě dívky nabere nečekaný spád, zvlášť když se v hotelu objeví nečekaní hosté, kteří pořádně zamíchají kartami. Zamilované i bláznivě vtipné scény vystřídají okamžiky, kdy jde doslova o život!

Jak se „chladná Angličanka“ Ellen vypořádá s novu situací? Vždyť přece ona o vztah vůbec nestála! Dokáže překonat zátěž minulosti a žít taky někdy srdcem a ne stále jen rozumem? A která ze sester se nakonec dočká své velké tlusté řecké svatby? Žhavá připomínka řeckých prázdnin v románu Mandy Baggot přináší romantiku, humor i napětí.

  • počet stran: 376
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 14.2.2018
  • šířka: 135mm
  • výška: 33mm
  • hmotnost: 441g
  • ISBN: 978–80–269–0789–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Baggot Mandy
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Baronet