Haig Matt: Vězeň času

Značka: Náš kód: 100002312009

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Haig Matt: Vězeň času

Kolik životů potřebujeme, abychom se konečně naučili žít? „Jsem starý. To je to první, co byste měli vědět. Problém je, že mi to nejspíš neuvěříte. Když se na mě podíváte, pravděpodobně si řeknete, že je mi kolem čtyřiceti. Celý popis

255

299 Kč
255 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002312009

Popis

Popis produktu

Kolik životů potřebujeme, abychom se konečně naučili žít?

„Jsem starý. To je to první, co byste měli vědět. Problém je, že mi to nejspíš neuvěříte.

Když se na mě podíváte, pravděpodobně si řeknete, že je mi kolem čtyřiceti.

Ale nemohli byste se mýlit víc…“

Tom Hazard má neuvěřitelné tajemství. Na pohled možná vypadá jako obyčejný jednačtyřicetiletý muž, ve skutečnosti však žije už několik století. Na vlastní kůži prožil mnohé – hrál divadlo se Shakespearem v alžbětínské Anglii, účastnil se zaoceánských výprav s kapitánem Cookem, popíjel s Fitzgeraldem v Paříži 30. let… Měnil identity, aby přežil bez prozrazení, ale nyní se ho minulost pokouší dohonit. Jednou provždy se bude muset rozhodnout, zda zůstane v minulosti uvězněn či konečně začne žít v současnosti.

Ocitáme se s Tomem v Londýně, kde přijímá místo učitele dějepisu – ideální pro někoho, kdo zná dějiny doslova z první ruky. Ve škole potkává šarmantní učitelku francouzštiny, která mu pořádně zamotá život. Protože jediné, co Tom nesmí, je ZAMILOVAT SE.

Vězeň času je milostný příběh procházející staletími a kontinenty. Originální román o tom, že kdybychom měli dostatek času, nejspíš bychom žili šťastně až do smrti.

  • počet stran: 304
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.6.2018
  • šířka: 135mm
  • výška: 30mm
  • hmotnost: 429g
  • ISBN: 978–80–7359–558–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Haig Matt
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Metafora
Jazyk česky