Brabec Luboš: Ještě jeden maraton

Brabec Luboš: Ještě jeden maraton


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Běžci mívají sladké začátky. Jsou napumpováni euforií, žádná překážka není dost vysoká. Jenže po pár letech a tisícovkách kilometrů může váš vnitřní motor začít chladnout, až se úplně zastaví. Znovu ho nahodit není vůbec snadné. Celý popis

249
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
249 Kč
-16%
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034045500

Popis

Popis produktu

Běžci mívají sladké začátky. Jsou napumpováni euforií, žádná překážka není dost vysoká. Jenže po pár letech a tisícovkách kilometrů může váš vnitřní motor začít chladnout, až se úplně zastaví. Znovu ho nahodit není vůbec snadné. Poslední, co v takové chvíli potřebujete slyšet, jsou průpovídky, že věk je jenom číslo a že když člověk opravdu chce, dokáže všechno. Musíte na to jinak.

Naštěstí nikdy nejste sami. Jsou tu kamarádi, kteří vám na trati symbolicky udávají tempo a směr. Jsou tu všichni, kdo od roku 1896 běželi maraton před vámi. I jejich příběhy posilují motivaci.

Úspěšný autor Luboš Brabec se ve své třetí běžecké knize vydává proti proudu času, který tiká na našich stopkách. A snaží se hledat odpovědi na zdánlivě banální otázky. Jak restartovat zpohodlnělé tělo? Za kterými sny má smysl se hnát a za kterými už ne? Jak se mění běžecký svět kolem nás? A jak my? A kudy vlastně vede cílová čára možná posledního maratonu?

  • počet stran: 200
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 6.10.2020
  • šířka: 0mm
  • výška: 0mm
  • hmotnost: 0g
  • ISBN: 978–80–907216–5–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Brabec Luboš
Typ(vazba) Knihy - paperback
Vydavatel Brabec Luboš
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array