Krejčík Václav: Jóga, dech a meditace - Ztracen a nalezen v Indii

Značka: Náš kód: 100002250369
 Krejčík Václav: Jóga, dech a meditace - Ztracen a nalezen v Indii

Partnerský prodej

Krejčík Václav: Jóga, dech a meditace - Ztracen a nalezen v Indii

Bylo to na jazyku a v srdci. Potřeboval jsem se ze všeho vypsat, možná vyzpovídat. Je to radostné i smutné, je to můj pocit. Intimní pohled do duše Zápaďana v životních situacích severní Indie. Celý popis

246

246 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 289 Kč, Ušetříte 43 Kč (14 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Bylo to na jazyku a v srdci. Potřeboval jsem se ze všeho vypsat, možná vyzpovídat. Je to radostné i smutné, je to můj pocit. Intimní pohled do duše Zápaďana v životních situacích severní Indie. Emoce, pády, vzestupy a vnitřní dialog odhalující strachy, sílu ega a spontánní radost. Od tvrdého obalu úsměvu k jemné vibrující radosti. Cestopis pojednávající nejen o geografii Indie, ale především cestopis popisující úzké a klikaté cesty dovnitř sebe sama. Život až na pomyslném dně, kdy se musíte podívat sami sobě do očí a najít pokoru a úsměv. Pro mě naprosto neplánované a nečekané odhalení, jak stojím nahý a vidím se v situacích, které na mě v Indii čekají. Na kurzu jógy a v běžném indickém životě bez komfortní zóny a vymožeností. To je můj příběh a mé velké prozření a objetí sebe sama!

Vše doprovázejí jógové techniky pro cca 30minutovou domácí praxi – pránájáma, meditace, krije, sestavy a tipy pro rozproudění a expanzi životní síly.

  • počet stran: 168
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.3.2015
  • šířka: 164mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 353g
  • ISBN: 978–80–247–4285–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Krejčík Václav
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada