Miller Rory, Lawrence Kane,: Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci

Značka: Náš kód: 100002725081

Partnerský prodej

Miller Rory, Lawrence Kane,: Přiměřená sebeobrana - Efektivní rozhodování v násilné situaci

Sebeobrana je umění, jak přežít nebezpečnou situaci a nenechat se za svůj postup zavřít. Klíčové slovo zní: přiměřenost. Jenže jak ji odhadnout? Východiskem je uvědomit si, že konflikt začíná mnohem dřív, než dojde k prvnímu úderu. Celý popis

306

379 Kč
306 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002725081

Popis

Popis produktu

Sebeobrana je umění, jak přežít nebezpečnou situaci a nenechat se za svůj postup zavřít. Klíčové slovo zní: přiměřenost. Jenže jak ji odhadnout? Východiskem je uvědomit si, že konflikt začíná mnohem dřív, než dojde k prvnímu úderu. Proto je potřeba ovládat daleko víc než jen schopnost fyzické obrany. Je nutné chápat otázky prevence, předkonfliktní komunikace i různé způsoby řešení násilného střetu. Tam, kde by stačilo okřiknutí, není dobré vytáhnout nůž. Tam, kde je potřeba střílet, nepomůžou drsná slova.

To vše velmi dobře vědí autoři této jedinečné publikace: Rory Miller, bývalý seržant vězeňské služby a instruktor sebeobrany, a Lawrence Kane, mistr bojových umění a šéf ostrahy na fotbalových stadionech. Na základě poznatků ze své bohaté praxe připravili dosud nejkomplexnější knihu o sebeobraně, v níž čtenáře krok za krokem provázejí mimořádně účinným systémem šesti úrovní síly, kterými je možné a nutné řešit nebezpečné situace.

Jedině pokud chápete a zvládáte všechny úrovně síly, dokážete ovládnout sebeobranu jako celek a ochráníte sebe a své blízké.

  • počet stran: 288
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 22.10.2018
  • šířka: 168mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 692g
  • ISBN: 978–80–204–5038–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Miller Rory, Lawrence Kane,
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Mladá fronta