Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti

Autor: neuveden

Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti

Autor: neuveden

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Je to potvrzeno! Váš pohodlný gauč je ve skutečnosti časovaná bomba! Nedostatek pohybu je nenápadný zabiják současnosti a aktuální studie poukazují na přímou spojitost mezi delším sezením a počátkem závažných zdravotních potíží. Celý popis

804
996 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
804 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002754500

Popis

Popis produktu

Je to potvrzeno! Váš pohodlný gauč je ve skutečnosti časovaná bomba! Nedostatek pohybu je nenápadný zabiják současnosti a aktuální studie poukazují na přímou spojitost mezi delším sezením a počátkem závažných zdravotních potíží.

Dobrá zpráva je, že můžete vše změnit, počínajíc dneškem! Překážkou není váš vek ani pohybová zdatnost. Začnete se hýbat – muže vám to pomoci porazit cukrovku, snížit riziko srdečních nemocí, potlačit příznaky artritidy, odbourat stres a napětí, zvýšit hladinu energie, bojovat s dýchacími obtížemi a dokonce i zlepšit výkonnost mozku. Díky nové, převratné knize od odborníku edice Reader’s Digest objevíte speciální cvičení vyvinutá tak, aby se vám s jejich pomocí povedlo vyhnout se nachlazení, podpořit metabolismus a snížit hmotnost, zlepšit kvalitu spánku a mnohem více!

Začít žít aktivněji je snadné, levné a zábavné – odměnou vám navíc budou skvělé výsledky. Nejlepší na tom je, že nebudete potřebovat členství v posilovně! Převezměte kontrolu nad svým zdravím a užijte si ZDRAVÝ POHYB V KAŽDÉM VĚKU.

  • počet stran: 320
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 8.4.2016
  • šířka: 220mm
  • výška: 26mm
  • hmotnost: 1375g
  • ISBN: 978–80–7406–297–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor neuveden
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Reader´s Digest Výběr
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array