Kiddová Jess: Vetešník
339 Kč

255 Kč

Novinka

Samotářská pečovatelka a nevrlý vetešník v domě plném tajemství…

Maud Drennanová je pečovatelka, které se následkem tragické události v dětství zjevují upovídaní duchové svatých.


Monošová Martina: Hvězdy nad Amsterodamem-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

I celebrita je jenom žena a každá žena touží po lásce. Krásná, slavná a úspěšná zpěvačka Miriam Sternová žije jako ve zlaté klícce. V ideálním manželství, luxusu a přepychu. V jejím soukromí jí ale něco schází…


Shakespeare Nicholas: Dědictví
59 Kč

49 Kč

Andy Larkham má zpoždění. Má jít na pohřeb svého oblíbeného učitele, který mu kdysi řekl: „Nikdo to nemá jednoduché.“ Andy už vůbec ne – kariéra se mu zasekla na mrtvém bodě, právě má hluboko do kapsy a jeho snoubenka se ho chystá pustit k vodě.


Thoma Zdeněk: Prague
299 Kč

242 Kč

Praha je město nespočtu proměnlivých tváří. Na každého zapůsobí trochu jinak. Někoho její krása zasáhne zlehka a nečekaně, přesto však nesmazatelně.


Martin George R. R.: Game of Thrones :5 Copy Boxed Set 
999 Kč

859 Kč

THE HIT ORIGINAL SERIES FROM HBO #1 INTERNATIONALLY BESTSELLING AUTHOR GEORGE R. R. MARTIN A SONG OF ICE AND FIRE Includes GAME OF THRONES A CLASH OF KINGS A STORM OF SWORDS A FEAST FOR CROWS A DANCE WITH DRAGONS


Houellebecq Michel: Serotonin
329 Kč

266 Kč

Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky.


Nesbo Jo: Knife (Harry Hole 12)
359 Kč

309 Kč

Following the dramatic conclusion of #1 bestseller THE THIRST, KNIFE sees Harry Hole waking up with a ferocious hangover, his hands and clothes covered in blood.


Nesbo Jo: Macbeth - Zločin a zrada sa vykúpia krvou
429 Kč

347 Kč

Sedemdesiate roky, ponuré priemyselné mesto sužuje chudoba a úpadok mravov. Zatvára sa jedna továreň za druhou, po uliciach sa potácajú narkomani a vysoko postavení občania figurujú na výplatných páskach dílerov.


Nesbo Jo: Nôž
449 Kč

363 Kč

Harry Hole sa vracia do podnájmu na ulicu Sofies Gate, len o poschodie nižšie, než keď spoznal Rachel. Tentoraz neodišiel sám, vyhodila ho ona a zdá sa, že je po všetkom. Harry sa utápa v alkohole.


Dán Dominik: Nevinným sa neodpúšťa
349 Kč

282 Kč

Každý normálny človek má aspoň jedného kamaráta či kamarátku. Niekedy sa z nich stanú manželia, niekedy manželky, občas ostanú kamaráti kamarátmi. Hovorí sa, že čím ich je viac, tým je život ľahší, no nie vždy je to tak – často idú riadne na nervy.


Lively Penelope: Život v zahradě
299 Kč

242 Kč

Mezi záhony lze kromě plevele a cestiček najít také inspiraci, štěstí a občas i spisovatele.

Penelope Lively je nejen oceňovaná spisovatelka, ale také náruživá zahradnice.


Styron William: Sophiina volba
449 Kč

363 Kč

Dnes již klasický román světové literatury začíná okamžikem, kdy se Stingo, mladý jižanský spisovatel, přistěhuje do brooklynského penzionu, aby tam pracoval na svém románu.


Yanagihara Hanya: Malý život
449 Kč

363 Kč

Když se čtyři spolužáci z vysoké školy v Massachusetts přestěhují do New Yorku, aby se pokusili prorazit, jsou bez peněz, ztracení a kupředu je pohání jen jejich přátelství a ctižádost.


Žantovský Michael: Havel: A Life
399 Kč

344 Kč

Vaclav Havel: iconoclast and philosopher king, an internationally successful playwright who became a political dissident and then, reluctantly, a president.


Cornwell Patricia: Chaos
399 Kč

324 Kč

No. 1 New York Times bestselling author Patricia Cornwell delivers the twenty-fourth engrossing thriller in her high-stakes series starring medical examiner Dr. Kay Scarpetta.


Doerr Anthony: Jsou světla, která nevidíme
399 Kč

319 Kč

Marie-Laure prožívá s milujícím otcem spokojené dětství v Paříži. Život ji však postaví před první těžkou zkoušku, když v raném věku oslepne. Tehdy ještě netuší, že má před sebou další, mnohem obtížnější zkoušky.


Guenassia Jean-Michel: Klub nenapravitelných optimistů
398 Kč

322 Kč

Bohatý, mnohovrstevnatý román dosáhl ve Francii prodeje přes 180 tisíc kusů, obdržel nadšené kritiky i několik literárních cen – např. Prix Goncourt des Lycéens 2010.

Píše se rok 1959 a dvanáctiletý Michel Marini prožívá první krizi v rodině.


Soltész Arpád: Mäso - Vtedy na východe
379 Kč

306 Kč

Koniec zlatých deväťdesiatych rokov, východ Slovenska. Je po voľbách, Mečiar skončil, Lexa je na úteku, siskári horúčkovito skartujú spisy aj svedkov. Robo Holub je dávno po smrti, Miki Černák sedí v base, Žaluďa práve zastrelili.


Coelho Paulo: Hippie (anglicky)
349 Kč

301 Kč

In HIPPIE, his most autobiographical novel to date, Paulo Coelho takes us back in time to re-live the dream of a generation that longed for peace and dared to challenge the established social order – authoritarian politics, conservative modes of beha


Raspail Jean: Tábor Svatých
368 Kč

297 Kč

O těch, kterým šelma vyžrala mozek. O těch, kteří mají sebeúctu. O propastech mezi nimi.


Tainová Tamara: Je to jinak, mami
329 Kč

279 Kč

Boris je obyčejný mladý muž pracující v obyčejné redakci kdesi v hlavním městě. Je gay, což o něm ale jeho kolegové netuší. Ví to jen jeho přítel Marko a osazenstvo homosexuálního klubu, do kterého sporadicky chodí.


Flynnová Gillian: Gone Girl
320 Kč

259 Kč

THE ADDICTIVE No.1 BESTSELLER THAT EVERYONE IS TALKING ABOUT Who are you? What have we done to each other? These are the questions Nick Dunne finds himself asking on the morning of his fifth wedding anniversary, when his wife Amy suddenly disappears.


One Line a Day : A Five Year Memory Book
299 Kč

258 Kč

A diary that let's the user track the moments of their life day by day. It allows users to revisit previous thoughts and memories over five years as they return to each page to record the current day's events.


Harari Yuval Noah: Homo Deus : A Brief History of Tomorrow
299 Kč

258 Kč

FROM THE AUTHOR OF THE NUMBER ONE BESTSELLER SAPIENS Sapiens showed us where we came from. Homo Deus shows us where we're going. War is obsolete. You are more likely to commit suicide than be killed in conflict. Famine is disappearing.


Harari Yuval Noah: Sapiens: A Brief History of Humankind
299 Kč

258 Kč

Planet Earth is 4.5 billion years old. In just a fraction of that time, one species among countless others has conquered it. Us.

We are the most advanced and most destructive animals ever to have lived. What makes us brilliant?


Kahneman Daniel: Thinking, Fast And Slow
299 Kč

258 Kč

The phenomenal New York Times Bestseller by Nobel Prize-winner Daniel Kahneman, Thinking Fast and Slow offers a whole new look at the way our minds work, and how we make decisions.


Snyder Timothy: The Road to Unfreedom : Russia, Europe, America
299 Kč

258 Kč

The past is another country, the old saying goes. The same might be said of the future. But which country? For Europeans and Americans today, the answer is Russia.

Today's Russia is an oligarchy propped up by illusions and falsities.


Young William Paul: Křižovatky
299 Kč

242 Kč

Anthony Spencer je sebestředný bezcitný boháč, pyšný na své „úspěchy“ v práci, kde se ho všichni bojí, i v rodině, kterou chladnokrevně rozvrátil. Po úrazu hlavy se octne v kómatu na JIP.


Barnes Julian: Jediný příběh
299 Kč

242 Kč

Nový Barnesův román je příběhem lásky mladého studenta a stárnoucí ženy se všemi důsledky, které přináší životům obou protagonistů.


Highsmithová Patricia: Carol
298 Kč

241 Kč

Psychologické drama CAROL, syrový a současně romantický příběh, jehož postavy hledají na morálně spletitých cestách pravdivý obraz sebe samých, je výjimečným dílem, v němž Patricie Highsmithová osvědčila vynikající vypravěčské umění.


Kaur Rupi: Milk and Honey
299 Kč

243 Kč

The book is divided into four chapters, and each chapter serves a different purpose; deals with a different pain; heals a different heartache.


Schlink Bernhard: Olga
299 Kč

239 Kč

Příběh lásky na pozadí dramatických německých dějin od konce 19. století do sedmdesátých let 20. století.


Sagan Peter: Sagan: My World
269 Kč

232 Kč

From 2015 to 2017, Peter Sagan achieved the seemingly impossible: he won three road race World Championships in a row, ensuring his entry into the history books as one of the greatest riders of all time.


Liu Cixin: The Three-Body Problem
259 Kč

223 Kč

1967: Ye Wenjie witnesses Red Guards beat her father to death during China's Cultural Revolution. This singular event will shape not only the rest of her life but also the future of mankind.