Hosseini Khaled: The Kite Runner

Značka: Náš kód: 100002121164
 Hosseini Khaled: The Kite Runner

Partnerský prodej

Hosseini Khaled: The Kite Runner

Afghanistan, 1975: Twelve-year-old Amir is desperate to win the local kite-fighting tournament and his loyal friend Hassan promises to help him. Celý popis

172

172 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 199 Kč, Ušetříte 27 Kč (13 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Afghanistan, 1975: Twelve-year-old Amir is desperate to win the local kite-fighting tournament and his loyal friend Hassan promises to help him. But neither of the boys can foresee what will happen to Hassan that afternoon, an event that is to shatter their lives. After the Russians invade and the family is forced to flee to America, Amir realises that one day he must return to Afghanistan under Taliban rule to find the one thing that his new world cannot grant him: redemption.

  • počet stran: 344
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 5.9.2011
  • šířka: 111mm
  • výška: 23mm
  • hmotnost: 190g
  • ISBN: 978–1–4088–2486–3
  • jazyk: anglicky

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hosseini Khaled
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Bloomsbury