Khan Vaseem: The Unexpected Inheritance of Inspector Chopra

Značka: Náš kód: 100002231141
 Khan Vaseem: The Unexpected Inheritance of Inspector Chopra

Partnerský prodej

Khan Vaseem: The Unexpected Inheritance of Inspector Chopra

In this Indian-set mystery, Inspector Chopra inherits an elephant and an unsolved murder on his last day at work. A joyful, charming read for fans of Alexander McCall Smith and Rachel Joyce. Celý popis

209

209 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 259 Kč, Ušetříte 50 Kč (19 %)

Skladem u partnera

Zboží je skladem na jednom z našich partnerských skladů, a tedy připravené k expedici přímo k vám.

Doručení dopravcem :20.11.2018

Popis

Popis produktu

In this Indian-set mystery, Inspector Chopra inherits an elephant and an unsolved murder on his last day at work. A joyful, charming read for fans of Alexander McCall Smith and Rachel Joyce.

  • počet stran: 320
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 31.12.2015
  • šířka: 128mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 226g
  • ISBN: 978–1–473–61228–0
  • jazyk: anglicky

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Khan Vaseem
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Hodder & Stoughton