Nelsonová Jandy: I´ll Give You the Sun

Značka: Náš kód: 100002110370
 Nelsonová Jandy: I´ll Give You the Sun

Partnerský prodej

Nelsonová Jandy: I´ll Give You the Sun

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying – all at once. For fans of John Green, Gayle Forman and Lauren Oliver. Celý popis

206

206 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 239 Kč, Ušetříte 33 Kč (13 %)
Skladem – můžete mít 23.10.

Skladem u partnera

Zboží je skladem na jednom z našich partnerských skladů, a tedy připravené k expedici přímo k vám.

Doručení dopravcem: 23.10.2018

Popis

Popis produktu

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying – all at once. For fans of John Green, Gayle Forman and Lauren Oliver.

  • počet stran: 432
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 2.4.2015
  • šířka: 129mm
  • výška: 31mm
  • hmotnost: 409g
  • ISBN: 978–1–4063–2649–9
  • jazyk: anglicky

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Nelsonová Jandy
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Warner Books