Davenport Christian: Vesmírní baroni - Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru

Davenport Christian: Vesmírní baroni - Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Celý popis

324
399 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
324 Kč
-18%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017916003

Popis

Popis produktu

Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni – zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem – využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem – Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal – a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se rozhodli změnit to největší: vesmír.

Tato fakty podložená kniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věku, za nímž stojí jedni z nejbohatších mužů světa snažící se narušit vládní monopol v oblasti vesmíru. Vesmírní baroni jsou rovněž příběhem o ambiciózních a navzájem soupeřících start-upech svádějících boj se zavedenými kontraktory, jakož i o osobních sporech mezi vůdci tohoto nového vesmírného hnutí, zejména mezi Muskem a Bezosem, kteří míří k Měsíci, Marsu a ještě dál.

  • počet stran: 432
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 20.3.2020
  • šířka: 160mm
  • výška: 45mm
  • hmotnost: 675g
  • ISBN: 978–80–7252–842–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Davenport Christian
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Práh
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array