Král Miloslav: Civilizace a mravnost

Král Miloslav: Civilizace a mravnost


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Žijeme jakoby v „turbulentní době“: Hledá se a stále nenachází viník či příčina dnešní globální civilizační krize. Celý popis

242
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
242 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000692603

Popis

Popis produktu

Žijeme jakoby v „turbulentní době“: Hledá se a stále nenachází viník či příčina dnešní globální civilizační krize. Politici všech zaměření se scházejí na velkých a finančně nákladných světových shromážděních, aby zde nalezli východiska z krize a vrátili náš život do jeho původního předkrizového stavu, do stavu jakéhosi obnoveného „konzumního ráje“, na který jsme si ve vyspělých civilizacích zvykli. Měli by si zde asi také položit otázku, o jaké lidské hodnoty se opíral tento náš ztracený ráj. Byl to ráj vyspělé sekulární civilizace, založený do značné míry na sociokulturně pokročilé přírodní vědě. Tento nejstarší segment vědeckého vědění zpochybnil tradiční náboženské vysvětlování lidských hodnot, o něž se opírala celá dřívější lidská historie a naorientoval civilizačně vyspělou společnost ke konzumním sekulárním hodnotám.

Autor se již od mládí zabýval myšlenkou, zda má lidský život

nějaký smysl. Napsal mnoho publikací na toto téma, které zaujaly širokou veřejnost. Jeho poslední kniha Civilizace a mravnost odráží autorovy nejnovější poznatky, které srozumitelnou formou předkádá čtenářské veřejnosti.

  • počet stran: 344
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.10.2010
  • šířka: 155mm
  • výška: 26mm
  • hmotnost: 630g
  • ISBN: 978–80–86995–15–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Král Miloslav
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Ideál
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array