Andrews Ted: Tajné brány Kabaly - Kabalistická cvičení a techniky

Značka: Náš kód: 100000624022

Partnerský prodej

Andrews Ted: Tajné brány Kabaly - Kabalistická cvičení a techniky

Odhalte tajemství v srdci kabaly! Ted Andrews byl jedním z prvních, kdo ve svém bestselleru předložil veřejnosti zjednodušené kabalistické učení. Celý popis

273

273 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 338 Kč, Ušetříte 65 Kč (19 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000624022

Popis

Popis produktu

Odhalte tajemství v srdci kabaly!

Ted Andrews byl jedním z prvních, kdo ve svém bestselleru předložil veřejnosti zjednodušené kabalistické učení. Jeho další bestseller More Simplified Magic pojednává o práci s cestami Stromu života a o uplatnění dynamické metody imaginativní vnitřní pouti.

Nyní nám Ted Andrews předkládá nový a účinný způsob, jak se napojit na magii a mystéria Stromu života. Odkrývá tajemství alternativní práce s kabalou – metodu, která nebyla dosud nikdy zveřejněna tiskem. Ukazuje nám, jak se stát živým Stromem života – jak být jedineční a mocní ve všem, co děláme.

* V každém člověku existuje veškerá hojnost vesmíru. Abychom se na tuto hojnost napojili, musíme připustit její existenci.

* Poznejte tajemství otevřené mysli a odhalte svůj nejvyšší potenciál a schopnosti.

* Získejte skryté poznatky o sobě a okolním světě.

* Probuďte své magické já skrze posvátné masky sefír.

* Otevřete se vyššímu duchovnímu poznání a iniciaci skrze magický tanec.

* Prozkoumejte zázraky a tajemství skrytých cest Stromu života.

Ted Andrews – vůbec poprvé v tištěné formě – odhaluje realitu a tajnou moc skrytých cest Stromu života.

Ted Andrews je mezinárodně uznávaný autor, vypravěč, učitel a mystik. Je výraznou osobností v oblasti metafyziky, paranormálních jevů a rozvíjení lidského potenciálu. Napsal přes třicet knih, které byly přeloženy do sedmadvaceti jazyků.

Více než čtyřicet let se zabýval studiem esoterických a okultních věd. Věnoval se analýze minulých životů, interpretaci aury, numerologii, tarotu, kabale a dalším metodám, které rozvíjejí a mají schopnost pozvednout vnitřní potenciál každého člověka.

* Všechno projevené i neprojevené je aspektem téhož a každý je odpovědný sám sobě za nalezení metody nebo kombinace metod, která probudí jeho vnitřní božství.

Jsme choreografy svého vlastního vývoje. Probouzíme své vlastní, jedinečné energie. Existují věci, které nám mohou posloužit jako základ, ale od tohoto bodu dál a výš už musíme stavět sami.

Začneme-li poznávat, jak fungují vesmírné zákony, osvobodíme se z osobních kritérií, což přivodí radikální změnu v naší životní filosofii.

  • počet stran: 286
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.11.2013
  • šířka: 145mm
  • výška: 24mm
  • hmotnost: 366g
  • ISBN: 978–80–7336–726–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Andrews Ted
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Fontána