Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Däniken Erich von: Oči sfingy
299 Kč

242 Kč

Nové pohledy na prastarou zemi na Nilu V této knize se autor vydává po stopách prastarých národů, jež budovaly své civilizace na březích Nilu.


Däniken Erich von: Poselství věčnosti - Znamení planiny Nazca
299 Kč

242 Kč

Čemu sloužily gigantické linie a obrazce na planině Nazca v Peru? Světoznámý badatel a archeolog, díky němuž vešly tajemné kresby ve známost, informuje o svých nejnovějších objevech přímo na místě.


Däniken Erich von: Zlomek času
259 Kč

209 Kč

V tomto povídkovém dílku autor líčí své vlastní zážitky, doplněné fantazií. Zabývá se cestováním v čase i chybnými směry vývoje naší společnosti.


Hausdorf Hartwig: Návrat z onoho světa
249 Kč

201 Kč

JAK PŘEŽÍVÁME VLASTNÍ SMRT Co se vlastně s námi děje, když tělo „ukončí svou pozemskou pouť“? Znamená to definitivní konec? Vždyť fyzika nás přece učí, že v univerzu se nic neztrácí: hmota se přeměňuje v energii a naopak.


Hausdorf Hartwig: Poselství megalitů
249 Kč

201 Kč

Prastaré stavby z mohutných kamenných bloků. Dnes si neumíme představit, jak se vůbec mohly někdy i tisíce tun těžké kameny dostat z jednoho místa na druhé. Od evropské pevniny po Anatólii, od inckých pevností v Andách po Austrálii a jižní moře.


Hausdorf Hartwig: Tajemná historie 1 - Co nám historikové zamlčují
249 Kč

201 Kč

Gagarin nebyl první člověk, jenž se ocitl v kosmu. Nahrávky zoufalých radiotelegramů mezi ruskými kosmonauty a jejich pozemními stanicemi dokazují, že pokusy o lety s lidskou posádkou byly podnikány už dávno před 12. dubnem 1961.


Hausdorf Hartwig: Tajemná historie 2 - Spiknutí za bílého dne
249 Kč

201 Kč

Také ve druhém díle trilogie autor ukazuje, že mnohé události, a to i zcela nejnovějších dějin, se možná odehrály jinak, než jak nám je oficiálně předkládáno. Že jsme zkrátka veřejně obelháváni a úmyslně mateni.