Aku-tejping pro ženy

Aku-tejping pro ženy


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Autoři – odborník na akupunkturu a tradiční čínskou medicínu (TCM) a vynálezce aku-tejpingu Hans-Ulrich Hecker a jeho dcera Janna, kvalifikovaná porodní asistentka – spojili v této knize své dlouholeté zkušenosti a seznámí vás s aplikací i účinky aku .. Celý popis

231
330 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
231 Kč
-30%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034996187

Popis

Popis produktu

Autoři – odborník na akupunkturu a tradiční čínskou medicínu (TCM) a vynálezce aku-tejpingu Hans-Ulrich Hecker a jeho dcera Janna, kvalifikovaná porodní asistentka – spojili v této knize své dlouholeté zkušenosti a seznámí vás s aplikací i účinky aku-tejpů.

Posilte svou ženskou stránku – Aku-tejping má blahodárné účinky například při únavě, poruchách spánku nebo při psychické zátěži. Pomá i při zánětu močového měchýře nebo slabosti vazivové tkáně a dalších problémech, a to velmi jemně a bez vedlejších účinků. Tato metoda se zakládá na poznatcích tradiční čínské medicíny. Tejpy se aplikují na příslušné akupunkturní body a meridiány a stimulují optimální tok energie.

 Tejpové aplikace „přesně na tělo" – lze optimálně vyladit pro určitou část těla podle konstitučního typu na základě typologie podle TCM. TCM-plus: Rady       ohledně výživy mohou dlouhodobě podpořit pozitivní účinek tejpu.Speciální rady k těhotenství a porodu: množství tipů také pro porodní asistentky.

 

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hans-Ulrich Hecker,Janna Hecker
Typ(vazba) Pevná
Vydavatel Poznání - Václav Lukeš
Jazyk česky