Brigitte B. Zigler: Zkušenosti s energií reiki

Brigitte B. Zigler: Zkušenosti s energií reiki


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Na rozdíl od jiných knih o reiki pojednává text, jejž držíte v rukou, nejen o této energii a léčitelské metodě s jejím využitím, ale rovněž o celkových zkušenostech s reiki na duchovní i životní cestě. Celý popis

169
188 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
169 Kč
-10%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016279000

Popis

Popis produktu

Na rozdíl od jiných knih o reiki pojednává text, jejž držíte v rukou, nejen o této energii a léčitelské metodě s jejím využitím, ale rovněž o celkových zkušenostech s reiki na duchovní i životní cestě. Cest ke zdraví, k sobě samému i cest spirituálního rozvoje existuje velmi mnoho a energii reiki je možné velmi jednoduchým způsobem využít na mnoha z nich. Reiki pozvedne každého člověka na stupeň rozvoje, na němž se může nacházet, a rozproudí jeho životní energii do té míry, do jaké je připraven to přijmout. Reiki může být začátkem k lepšímu sebepoznání a ke snadnějšímu zacházení s vlastními silami, touhami, očekáváními i předpoklady.

Kniha poutavě vypráví o zkušenostech autorky i jejích žáků, a tak seznamuje s energií reiki a možnostmi jejího využití. Začátečníkům odpovídá na mnohé otázky a pokročilým může být další inspirací. Jednotlivé kapitoly pojednávají o rozšiřování vědomí, uzdravování vztahů, vnímání, transformaci, práci se sny, vizualizaci, dýchání a meditaci; každá obsahuje na závěr i praktické cvičení.

  • Datum vydání: 01. 02. 2016
  • Počet stran: 144
  • ISBN: 978–80–8100–451–3
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Brigitte B. Zigler
Typ(vazba) brožovaná
Jazyk česky