Čížek Vladimír: Průvodce cévními chorobami pro pacienty

Značka: Náš kód: 100002230606
 Čížek Vladimír: Průvodce cévními chorobami pro pacienty

Partnerský prodej

Čížek Vladimír: Průvodce cévními chorobami pro pacienty

Cévní onemocnění patří k hlavním příčinám úmrtí a pracovní neschopnosti. Postihují přitom stále častěji i jedince v produktivním věku, jejich časná stadia – často ještě reverzibilní – jsou přitom snadno přehlédnutelná. Celý popis

198

198 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 245 Kč, Ušetříte 47 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Cévní onemocnění patří k hlavním příčinám úmrtí a pracovní neschopnosti. Postihují přitom stále častěji i jedince v produktivním věku, jejich časná stadia – často ještě reverzibilní – jsou přitom snadno přehlédnutelná.

Informací o cévních nemocích pro širokou veřejnost je v dnešní době spíše nadbytek, velkým problémem je však jejich malá srozumitelnost na jedné straně a jejich neodbornost a nespolehlivost na straně druhé. Autor připravované knihy, MUDr. Vladimír Čížek, zkušený odborník v angiologii, se pokusil srozumitelným jazykem provést laiky (pacienty i zdravé lidi) džunglí nejčastějších cévních onemocnění. Postupuje přitom přehledně a systematicky od příznaků, přes metody vyšetření, až po možnosti léčby.

Kniha je rozdělena na onemocnění žil (nechybějí křečové žíly, záněty žil a trombózy), tepen (postižení podle jednotlivých orgánů, od mozkové mrtvice přes bolesti nohou, poruchy erekce, až po cévní postižení v oblasti hrudníku nebo břicha) a nemoci mízních cév (lymfedém). Autor přidává cenné zkušenosti a rady z dlouholeté praxe. Publikace je doplněna četnými obrázky, schématy a tabulkami.

  • počet stran: 224
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.6.2013
  • šířka: 131mm
  • výška: 14mm
  • hmotnost: 398g
  • ISBN: 978–80–7345–297–1

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Čížek Vladimír
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Maxdorf