Fait Tomáš, Slíva Jiří a kolektiv: Volně prodejné přípravky v gynekologii

Značka: Náš kód: 100002230043
 Fait Tomáš, Slíva Jiří a kolektiv: Volně prodejné přípravky v gynekologii

Partnerský prodej

Fait Tomáš, Slíva Jiří a kolektiv: Volně prodejné přípravky v gynekologii

Cílem knihy je pomoci lékařům orientovat se v široké nabídce volně prodejných léčivých přípravků a potravinových doplňků používaných v gynekologii. Celý popis

279

279 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 345 Kč, Ušetříte 66 Kč (19 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Cílem knihy je pomoci lékařům orientovat se v široké nabídce volně prodejných léčivých přípravků a potravinových doplňků používaných v gynekologii. Lékaři jsou často pacientkami dotazováni na názor na tyto přípravky či jejich případnou interakci s předepisovanými léky.

Vzhledem k tomu, že informační servis výrobců je často směřován výhradně na potenciální kupující, má odborná lékařská veřejnost nedostatek informací o těchto přípravcích.

  • počet stran: 266
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.7.2011
  • šířka: 132mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 400g
  • ISBN: 978–80–7345–250–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Fait Tomáš, Slíva Jiří a kolektiv
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Maxdorf