Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Značka: Náš kód: 100002122369
 Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Partnerský prodej

Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Necítíte se dobře? Jste unavení a máte špatnou náladu? Pak je jen jedna možnost – detoxikujte své tělo! V této knize najdete kompletní detoxikační program na 7 dnů včetně všech receptů a procedur. Celý popis

76

76 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 89 Kč, Ušetříte 13 Kč (14 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Necítíte se dobře? Jste unavení a máte špatnou náladu? Pak je jen jedna možnost – detoxikujte své tělo! V této knize najdete kompletní detoxikační program na 7 dnů včetně všech receptů a procedur.

Získáte pevnou postavu, dobrou náladu a pěknou pokožku. Ano, tohle všechno způsobí detoxikace vašeho těla, která nastartuje imunitní systém, trávení, zlepší výsledky vašich krevních testů a činnost jater. V knize Rychlý detox zjistíte vše, co budete potřebovat a dělat během svého detoxikačního týdne. Detox neznamená hladovět, ale jíst zdravou výživu – zeleninové šťávy, chutné polévky i lehká jídla, která prospějí vašim důležitým orgánům – játrům, trávicímu ústrojí, ledvinám, kůži a lymfatického systému. Měli byste ale vynechat pšenici a cukr. Vyzkoušíte také zásaditou koupel a správně vedené masáže měkkým kartáčem. Prostě očista od hlavy až k patě, na všech úrovních. V knize je také seznam vhodných potravin, recepty, informace o použití divoce rostoucích rostlin a doporučená jednoduchá cvičení.

  • počet stran: 128
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 21.8.2014
  • šířka: 167mm
  • výška: 6mm
  • hmotnost: 226g
  • ISBN: 978–80–247–5235–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Grillparzerová Marion
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Grada