Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Značka: Náš kód: 100002122369
 Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Partnerský prodej

Grillparzerová Marion: Rychlý detox - 7denní detoxikační program

Necítíte se dobře? Jste unavení a máte špatnou náladu? Pak je jen jedna možnost – detoxikujte své tělo! V této knize najdete kompletní detoxikační program na 7 dnů včetně všech receptů a procedur. Celý popis

76

76 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 89 Kč, Ušetříte 13 Kč (14 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Necítíte se dobře? Jste unavení a máte špatnou náladu? Pak je jen jedna možnost – detoxikujte své tělo! V této knize najdete kompletní detoxikační program na 7 dnů včetně všech receptů a procedur.

Získáte pevnou postavu, dobrou náladu a pěknou pokožku. Ano, tohle všechno způsobí detoxikace vašeho těla, která nastartuje imunitní systém, trávení, zlepší výsledky vašich krevních testů a činnost jater. V knize Rychlý detox zjistíte vše, co budete potřebovat a dělat během svého detoxikačního týdne. Detox neznamená hladovět, ale jíst zdravou výživu – zeleninové šťávy, chutné polévky i lehká jídla, která prospějí vašim důležitým orgánům – játrům, trávicímu ústrojí, ledvinám, kůži a lymfatického systému. Měli byste ale vynechat pšenici a cukr. Vyzkoušíte také zásaditou koupel a správně vedené masáže měkkým kartáčem. Prostě očista od hlavy až k patě, na všech úrovních. V knize je také seznam vhodných potravin, recepty, informace o použití divoce rostoucích rostlin a doporučená jednoduchá cvičení.

  • počet stran: 128
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 21.8.2014
  • šířka: 167mm
  • výška: 6mm
  • hmotnost: 226g
  • ISBN: 978–80–247–5235–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Grillparzerová Marion
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Grada