Křížová Jarmila: Enterální a parenterální výživa

Značka: Náš kód: 100000253731
 Křížová Jarmila: Enterální a parenterální výživa

Partnerský prodej

Křížová Jarmila: Enterální a parenterální výživa

Druhé aktualizované vydání mimořádně úspěšné monografie přináší komplexní pohled na obor klinické výživy v kontextu s nárůstem počtu náročných a urgentních operačních výkonů i závažných interních onemocnění vyžadujících nutnost dobrého pooperačního i Celý popis

243

243 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 300 Kč, Ušetříte 57 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Druhé aktualizované vydání mimořádně úspěšné monografie přináší komplexní pohled na obor klinické výživy v kontextu s nárůstem počtu náročných a urgentních operačních výkonů i závažných interních onemocnění vyžadujících nutnost dobrého pooperačního i předoperačního nutričního stavu pacienta.

Ve své první části se autoři zabývají problematikou klinické výživy obecně. Zmiňují např. pojem malnutrice, nutriční screening, podrobně jsou popsány substráty pro umělou výživu. V dalších kapitolách se pak věnují specifikům enterální a parenterální výživy, jejich formám i možným komplikacím.

Velmi užitečnou součástí publikace jsou též kapitoly zabývající se speciální enterální a parenterální výživou v gastroenterologii, chirurgii, diabetologii, onkologii, v oboru urgentní medicíny a dalších oborech. Neméně důležitá je nutriční péče v neonatologii a pediatrii, jíž je v předkládané knize věnována zvláštní pozornost.

V závěru monografie nalezne čtenář praktické informace týkající se indikace a organizace domácí enterální a parenterální výživy.

  • počet stran: 144
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 3.6.2014
  • šířka: 148mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 250g
  • ISBN: 978–80–204–3326–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Křížová Jarmila
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Mladá fronta