Mosetter a kolektiv Kurt: Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochrá

Značka: Náš kód: 100000491055
 Mosetter a kolektiv Kurt: Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochrá

Partnerský prodej

Mosetter a kolektiv Kurt: Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochrá

Podobně jako nikotin či alkohol se i cukr dostal do hledáčku odborníků jako škodlivá a zdraví ohrožující látka. Nejnovější studie prokazují podobnost neovladatelné chuti na sladké se závislostí na drogách. Celý popis

242

242 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 57 Kč (19 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Podobně jako nikotin či alkohol se i cukr dostal do hledáčku odborníků jako škodlivá a zdraví ohrožující látka. Nejnovější studie prokazují podobnost neovladatelné chuti na sladké se závislostí na drogách. „Odvykací kúra“ trvá tři měsíce, během kterých se tělo od cukru očišťuje. V této knize se dovíte, jak upravit své stravování, jaké existují zdravé alternativy škodlivých cukrů a mnoho dalšího.

  • počet stran: 192
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 14.3.2016
  • šířka: 176mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 618g
  • ISBN: 978–80–249–2985–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Mosetter a kolektiv Kurt
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Ikar