Nevoral Jiří: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa + CD

Značka: Náš kód: 100000795385
 Nevoral Jiří: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa + CD

Partnerský prodej

Nevoral Jiří: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa + CD

Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům. Celý popis

711

711 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 880 Kč, Ušetříte 169 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům.

Publikace je zaměřena na praktické použití znalostí vycházejících především z medicíny založené na důkazech a z mezinárodních doporučení.

V části věnované gastroenterologii jsou uvedeny moderní diagnostické postupy a léčba gastrointestinálních onemocnění. Značná pozornost je věnována nespecifickým zánětlivým střevním onemocněním, malabsorpcím a

potravinovým alergiím. Část věnovaná jaterním onemocněním informuje o diagnostice a léčbě infekčních i neinfekčních onemocnění jater u dětí. V části věnované výživě se čtenář seznámí s hodnocením stavu růstu a výživy, se současnými principy kojenecké výživy, alternativní výživou, enterální a parenterální výživu, prebiotiky a probiotiky. Pozornost je věnována rovněž obezitě, mentální anorexii a výživě při sportu. Čtenář bude rovněž informován o péči o stomie.

Kniha je doplněna o CD s Kompendiem pediatrické auxologie, které je provázeno příslušnou kapitolou o růstové diagnostice.

Publikace obsahuje řadu přehledných tabulek, obrázků, schémat a podrobný rejstřík.

  • počet stran: 680
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.12.2013
  • šířka: 167mm
  • výška: 36mm
  • hmotnost: 1286g
  • ISBN: 978–80–204–2863–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Nevoral Jiří
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Mladá fronta