Rychlíková Eva: Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro pra

Značka: Náš kód: 100002230357
 Rychlíková Eva: Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro pra

Partnerský prodej

Rychlíková Eva: Bolesti v kříži - Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro pra

Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Celý popis

399

399 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 495 Kč, Ušetříte 96 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Jejich počet stoupá i proto, že se prodlužuje věk populace, zdravotní péče je přístupná v daleko širším měřítku nežli v minulosti, a také proto, že se zlepšují i možnosti diagnostiky. Nemalý podíl na vzniku nejrůznějšího postižení celého hybného systému má i způsob dnešního života, zvýšená životní úroveň a také technický pokrok. Změna životního stylu, rozvoj automobilismu a dá se říci i určitá pohodlnost, vedou ke snížení fyzických nároků. Snížení pohybu vede také k tomu, že postižení mají daleko častěji bolesti, a to vede ke zvýšení spotřeby nejrůznějších analgetik a nesteroidních antirevmatik. Velkou skupinu nemocných s postižením pohybového systému tvoří nemocní s vertebrogenními obtížemi. Vertebrogenní poruchy patří celosvětově k nejčastějším příčinám bolesti. Jejich etiologii, diagnostice, diferenciální diagnostice a léčení je věnována nová kniha doc. Rychlíkové. Zvládnutí bolesti vhodnou analgetickou medikací je obvykle základním předpokladem všech dalších postupů.

Problematika vertebrogenních obtíží je velmi široká a týká se několika lékařských oborů, a to neurologie, interny, rehabilitace, ortopedie, revmatologie, rentgenologie a dalších.

  • počet stran: 260
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.3.2012
  • šířka: 155mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 502g
  • ISBN: 978–80–7345–273–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Rychlíková Eva
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Maxdorf