Rychlíková Eva: Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Značka: Náš kód: 100001673268
 Rychlíková Eva: Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Partnerský prodej

Rychlíková Eva: Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Předkládaná publikace se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy. Celý popis

242

242 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 57 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Předkládaná publikace se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy. Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy, které se v klinické praxi nejčastěji vyskytují. Autorka v publikaci zúročila více než padesát let své klinické praxe, vědecké a výzkumné práce.

Rentgenové vyšetření patří mezi standardní metody vyšetření páteře. Na rozdíl od jiných typů vyšetření poskytuje informace o celých úsecích páteře, jejich postavení a vzájemných vztazích. Diagnózu však není možné stanovit bez klinického vyšetření pacienta a bez znalosti jeho celkového zdravotního stavu. Pro správné posouzení rentgenového snímku páteře je proto nezbytné použít právě funkční rentgenovou analýzu, která se mimo jiné soustředí i na změny, jež bývají při rozboru rentgenového snímku často přehlédnuty.

Kniha je vhodnou pomůckou pro lékaře zabývající se pohybovým systémem i pro odborníky působící v oblasti manuální medicíny.

  • počet stran: 160
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.5.2012
  • šířka: 206mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 662g
  • ISBN: 978–80–7387–532–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Rychlíková Eva
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Triton