Strub Jörg Rudolf a kolektiv: Protetika II

Značka: Náš kód: 100002231070
 Strub Jörg Rudolf a kolektiv: Protetika II

Partnerský prodej

Strub Jörg Rudolf a kolektiv: Protetika II

V třídílné Protetice najde čtenář celkem 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku skutečně od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství tabulek. Celý popis

849

849 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 999 Kč, Ušetříte 150 Kč (15 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

V třídílné Protetice najde čtenář celkem 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku skutečně od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství tabulek.

Knihu po didaktické stránce vybrali a přeložili odborníci z 1. LF UK v Praze pod vedením prof. MUDr. Jarmily Procházkové, CSc.

Jedná se o moderní aktuální učebnici, která bude sloužit jako učební podklad nejen pro pregraduální výuku na lékařských fakultách, ale také jako učební materiál pro profesní zkoušky a atestační zkoušky z klinické stomatologie. Přehledný a německy důkladný systém sdělování informací usnadní přípravu na zkoušky v rámci pregraduálního i postgraduálního vzdělání. Lékařské a technické postupy při zhotovování zubních protetických náhrad pomohou v řešení případů ve stomatologických praxích a laboratořích.

V druhém díle najde čtenář popis artikulátorů, přehled základních estetických pravidel a výklad o protetických materiálech. Svazek podrobně probírá indikace a postupy zhotovení pevných zubních náhrad jak v ordinaci, tak v laboratoři. Bezesporu jej uvítají i zubní technici jako výukový text pro jejich obor. Dvojbarevná publikace obsahuje 267 obrázků a 29 tabulek.

Ve stručnosti obsah dalších dílů:

1. díl – historie, základy a osnova, koncepce oboru a ošetření, příprava

3. díl – kombinovaná a snímatelná protetika, implantologie, následná péče, kvalita života

  • počet stran: 688
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 31.5.2016
  • šířka: 160mm
  • výška: 21mm
  • hmotnost: 610g
  • ISBN: 978–80–247–5261–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Strub Jörg Rudolf a kolektiv
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada