Theta léčení pro pokročilé

Theta léčení pro pokročilé


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Theta léčení je meditativní proces, jenž vytváří psychické, duševní a fyzické léčení použitím mozkových vln theta. Je-li naše mysl ovlivněna těmito vlnami, nachází se ve velmi klidném, uvolněném až transovém stavu, ve kterém je možné se skrze soustře .. Celý popis

230
293 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
230 Kč
-21%
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034136343

Popis

Popis produktu

Theta léčení je meditativní proces, jenž vytváří psychické, duševní a fyzické léčení použitím mozkových vln theta. Je-li naše mysl ovlivněna těmito vlnami, nachází se ve velmi klidném, uvolněném až transovém stavu, ve kterém je možné se skrze soustředěnou modlitbu spojit se Stvořitelem všeho, co jest, jenž se o celý proces uzdravení postará. Přenechání léčení na Stvořiteli je nezbytné, protože pokud bychom jej vykonávali na „vlastní pěst", nemuselo by dopadnout zcela dle našich představ.

Jak už také vyplývá ze samotného názvu, není tato kniha určená pro úplné začátečníky, neboť nepopisuje různé techniky Theta léčení krok za krokem, ale spíše prohlubuje znalosti o metodách čtení, kopání, práci s přesvědčeními a systémy víry či o sedmi rovinách bytí – všechny tyto aspekty jsou základem našeho duchovního vývoje. Dále jsou v knize taktéž uvedeny přepisy z různých sezení Vianny a jejich klientů.

Theta léčení je tedy určené pro všechny lidi, kteří jsou ochotní pomáhat potřebným, nepochybují o existenci Stvořitele a mají v sobě bezpodmínečnou lásku k lidstvu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Vianna Stibal
Typ(vazba) Brožovaná
Vydavatel Eugenika
Jazyk česky