Třískala Zdeněk, Jandová Dobroslava,: Medicína přírodních léčivých zdrojů - Minerální vody

Třískala Zdeněk, Jandová Dobroslava,: Medicína přírodních léčivých zdrojů - Minerální vody


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pozornost je věnována zejména pitné léčbě, protože pouze lékař se znalostí funkčních poruch organismu a vnitřních chorob, seznámený s výsledky nových vědeckých výzkumů o střevním mikrobiomu a pojivu, informovaný o úloze makronutrientů, mikronutrientů Celý popis

502
590 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
502 Kč
Skladem u partnera 5 kusů

Zboží partnera BOOKTOOK

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014373500

Popis

Popis produktu

Pozornost je věnována zejména pitné léčbě, protože pouze lékař se znalostí funkčních poruch organismu a vnitřních chorob, seznámený s výsledky nových vědeckých výzkumů o střevním mikrobiomu a pojivu, informovaný o úloze makronutrientů, mikronutrientů a stopových prvků v organismu a současně znalý fyzikálně-chemických parametrů a účinků léčivých minerálních vod bude adekvátně indikovat pitnou léčbu k odstranění zřetelné či subklinické malnutrice anorganických minerálních látek.

Publikace probírá pro širokou odbornou veřejnost tuto málo známou, ale mimořádně důležitou oblast léčby domácími přírodními léčivými zdroji minerálních vod. Autoři seznamují čtenáře se stopovými prvky, s jejich funkcí v organismu a s jejich výskytem v našich přírodních léčivých zdrojích minerálních vod.

Dále kniha podává přehled možností komplexní lázeňské léčby vnitřních chorob, pitných kúr léčivými minerálními vodami a možností lázeňského léčení urologických nemocí.

Podstatnou a hlavní částí knihy je přehled přírodních léčivých zdrojů minerálních vod. Čtenář zde najde složení jednotlivých vod, léčebnou indikaci a mnohé další informace.

Kniha je užitečná nejen pro lázeňské lékaře, specialisty v oboru FBLR, rehabilitační pracovníky, ale i internisty, gastroenterology, nefrology, lékaře zabývající se terapií metabolických chorob a praktické lékaře.

  • počet stran: 208
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 30.10.2019
  • šířka: 203mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 625g
  • ISBN: 978–80–271–2297–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Třískala Zdeněk, Jandová Dobroslava,
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Grada
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array