Vymazal Tomáš, Michálek Pavel,: Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii

Vymazal Tomáš, Michálek Pavel,: Anestezie a pooperační péče v hrudní chirurgii


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

První ryze česká monografie na dané téma vychází díky úzké součinnosti odborníků dvou největších univerzitních pracovišť anesteziologie a intenzivní medicíny v ČR – KARIM 2. LF UK a FN Motol a KARIM 1. LF UK a VFN. Celý popis

638
790 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
638 Kč
-19%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000533641

Popis

Popis produktu

První ryze česká monografie na dané téma vychází díky úzké součinnosti odborníků dvou největších univerzitních pracovišť anesteziologie a intenzivní medicíny v ČR – KARIM 2. LF UK a FN Motol a KARIM 1. LF UK a VFN.

Obsahuje současné aktuální postupy v podávání anestezie a poskytování intenzivní péče po výkonech v hrudní chirurgii u dospělých i dětských pacientů, včetně transplantací plic z pohledu anesteziologa-intenzivisty a hrudního chirurga. Čtenářům poskytne ucelený obraz o postupech, technikách, potřebném vybavení i osobních zkušenostech autorů publikace.

Úvodní část knihy je věnována historii hrudní chirurgie a anestezie, anatomii respiračního systému, fyziologii a patofyziologii ventilace, onemocněním respiračního systému, vyšetřovacím metodám včetně předoperační rozvahy, technikám separace plic, obecným principům vedení anestezie u výkonů v hrudní dutině a základům fibrobronchoskopie v perioperační péči.

Druhá, speciální část se týká samotné anestezie u jednotlivých výkonů, jako jsou např. plicní resekce, lobektomie, pneumonektomie, volum-redukční chirurgie plic, operace bronchopleurální píštěle, video-asistované hrudní výkony, transplantace plic, výkony na průdušnici, jícnu a mediastinu, výkony intervenční bronchologie a hybridní výkony.

Ve třetí části se autoři zabývají pooperační péčí – jejími obecnými zásadami, komplikacemi a léčbou akutní a chronické bolesti po hrudních výkonech.

  • počet stran: 464
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 28.4.2016
  • šířka: 175mm
  • výška: 27mm
  • hmotnost: 1083g
  • ISBN: 978–80–204–3755–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Vymazal Tomáš, Michálek Pavel,
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Mladá fronta
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Aeskulap