Cait Flandersová: Méně je více

Cait Flandersová: Méně je více


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Před třicítkou se Cait Flandersová ocitla v začarovaném kruhu konzumu, který postihuje mnoho z nás: touha stále více vydělávat, více nakupovat, více chtít. Dokonce i potom, co se jí povedlo zbavit se dluhu 30 000 dolarů na kreditních kartách, ovládly staré zlozvyky Cait znovu. Celý popis

241
268 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
241 Kč
Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017849000

Popis

Popis produktu

Před třicítkou se Cait Flandersová ocitla v začarovaném kruhu konzumu, který postihuje mnoho z nás: touha stále více vydělávat, více nakupovat, více chtít. Dokonce i potom, co se jí povedlo zbavit se dluhu 30 000 dolarů na kreditních kartách, ovládly staré zlozvyky Cait znovu. Když si uvědomila, že nic z toho, co dělá, a nakupuje, jí nepřináší pocit štěstí – naopak jí pouze brání v dosahování osobních cílů – rozhodla se pro těžkou zkoušku: po celý jeden rok nic nenakupovat.

Méně je více dokumentuje život Cait během 12 měsíců, kdy si kupovala pouze potraviny, toaletní potřeby a benzín do auta. Během tohoto období si dala předsevzetí omezit se i v mnoha jiných oblastech, než je jen nakupování. Uspořádala si byt, přičemž se zbavila 70 procent všech věcí, které vlastnila; naučila se věci opravovat, místo aby je vyhazovala; začala se zajímat o hnutí „Bez odpadu“; a dodržovala zákaz televize. V každé fázi si uvědomovala, že čím méně konzumuje, tím se cítí naplněnější.

Když se Cait během toho roku ocitla v situacích, které jí převrátily život naruby, stala se pro ni tato výzva záchranným lanem. Tváří v tvář strádání si uvědomila, proč vždy utíkala k nakupování, alkoholu a jídlu – a co za to musela zaplatit. Bez možnosti sáhnout ke svým obvyklým neřestem změnila své zvyky, a zjistila, na čem jí doopravdy záleží.

  • Datum vydání: 19. 02. 2020
  • Počet stran: 224
  • ISBN: 9788087529331
  • Vazba: BC

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Cait Flandersová