Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zd: Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly

Značka: Náš kód: 100002230963
 Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zd: Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly

Partnerský prodej

Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zd: Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly

Pokuste se pomocí této knihy zorientovat v dnešním překotně se měnícím světě! Její autoři fundovaným, ale přitom přehledným a přístupným způsobem přinášejí odpovědi na řadu otázek, které před námi v současnosti vyvstávají. Celý popis

339

339 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 399 Kč, Ušetříte 60 Kč (15 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Pokuste se pomocí této knihy zorientovat v dnešním překotně se měnícím světě! Její autoři fundovaným, ale přitom přehledným a přístupným způsobem přinášejí odpovědi na řadu otázek, které před námi v současnosti vyvstávají. Snaží se jít pod povrch běžného obrazu reality, který nám předkládají média. Kladou důraz na aktuální témata, relevantní i v českém prostředí: radikální náboženské proudy, imigraci do EU či ČR, etnické konflikty, zvládání kulturně odlišných situací.

Publikace představuje interkulturní psychologii jako mezioborovou disciplínu, kterou nelze oddělit od sociologie, politologie, bezpečnostních studií, sociální antropologie, etnologie a dalších oborů. Poslouží nejen jako zdroj základních informací, ale i jako vhodný základ pro následné aplikace a výzkumy. Je určena čtenářům, kteří se zaměřují na oblast interkulturní psychologie, diplomacie, cestovního ruchu, státní správy, nevládního sektoru. Nalezne však odezvu i u studentů psychologie a dalších humanitních oborů a u všech, kdo se zajímají o současnou situaci u nás i ve světě.

V prvé řadě bych chtěla ocenit již samotný vznik knihy, která přináší vhled do základní tematiky interkulturní psychologie. Považuji ji za přínosnou jak pro odbornou, tak i pro laickou veřejnost. Publikací na dané téma s multioborovým přesahem je na českém trhu nedostatek.

  • počet stran: 312
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 22.1.2016
  • šířka: 144mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 396g
  • ISBN: 978–80–247–5414–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zd
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada