Guy P. Harrison - Mysli!

Guy P. Harrison - Mysli!


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dosud ještě nikdy v dějinách lidstva se nešířily informace a různé zprávy (ať už pravdivé, nebo vymyšlené či zavádějící) tak rychle, jako dnes. V politice se mluví o informační válce, v ezoterice či alternativní medicíně je možné i nemožné, a tzv. ko .. Celý popis

188
239 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
188 Kč
-21%
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034203003

Popis

Popis produktu

Dosud ještě nikdy v dějinách lidstva se nešířily informace a různé zprávy (ať už pravdivé, nebo vymyšlené či zavádějící) tak rychle, jako dnes. V politice se mluví o informační válce, v ezoterice či alternativní medicíně je možné i nemožné, a tzv. konspirační teorie včetně víry v mimozemšťany na Zemi jsou divočejší než ty nejlepší literární sci-fi díla. Nejhorší na tom je, že běžný člověk neví, z jakých informačních zdrojů vlastně čerpat, jaké nástrahy se v kterém zdroji skrývají a jak všechna ta protichůdná tvrzení třídit.

V tom zmatku se může stát majákem i tato publikace.

Není to kniha o tom, co si má člověk myslet. Je o tom, jak myslet.

Chcete-li žít v tomto světě s nadějí, že se nestanete jen hloupou loutkou pro podvodníky, cvoky i sice upřímné, ale poblázněné lidi, musíte používat svůj mozek. Přemýšlejte jako vědec: vždy mějte na paměti celkový obraz. Dobrý skeptik je připraven na všechno jednoduše tím, že dokáže myslet kriticky. Pochopil totiž moudrost člověka, jenž se na všechno ptá.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Guy P. Harrison
Typ(vazba) Brožovaná
Vydavatel Eugenika
Jazyk česky