Honoré Carl: Chvála pomalosti

Značka: Náš kód: 100000594665
 Honoré Carl: Chvála pomalosti

Partnerský prodej

Honoré Carl: Chvála pomalosti

Čím rychleji, tím lepe – tak zni neúprosný diktát dnešní doby. Přestože si denně stěžujeme na zrychlující se životni tempo, dobrovolně mu podřizujeme nejen naši práci, ale i zdraví a vztahy. Celý popis

241

241 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 298 Kč, Ušetříte 57 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Čím rychleji, tím lepe – tak zni neúprosný diktát dnešní doby. Přestože si denně stěžujeme na zrychlující se životni tempo, dobrovolně mu podřizujeme nejen naši práci, ale i zdraví a vztahy.

Carl Honoré představuje novou pomalou filosofii, která se staví do opozice proti kultu rychlosti. Skrze osobni zkušenost ukazuje cestu, jak dosáhnout tolik kýženého zpomalení.

Provede nás stručnou „historií zrychlováni“ a poté nás vezme kolem světa k tokijským meditujícím manažerům, do newyorské „superpomalé cvičebny“, do londýnské dílny tantrického sexu či do Itálie, domova Pomalého jídla a Pomalých měst.

Honoré píše s nadhledem a humorem. Trefně ukazuje na paradoxy a smutné následky neustalého zrychlováni. Snaží se najit a nabídnout způsob, jak žit co nejlépe v rovnováze mezi rychlým a pomalým.

Chvála pomalosti byla přeložena do 33 jazyků a v řadě zemi se ihned po vydáni stala bestsellerem.

„Některé věci můžeme objevit jen v pomalosti a tichu, naše přepracovaná doba tuto knihu potřebuje. Spěchejme pomalu – festina lente!“

[Tomáš Sedláček, ekonom]

  • počet stran: 296
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.12.2012
  • šířka: 143mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 378g
  • ISBN: 978–80–87506–22–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Honoré Carl
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel 65. pole