Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mysli

Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden - Praktické techniky na uvolnění síly podvědomé mysli


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ústřední myšlenkou této knihy doktora Murphy ho, označovaného za otce pozitivního myšlení, je názor, že člověk může pomocí vědeckých modliteb, tedy pozitivních ujištění, ovlivnit podvědomí a změnit svůj život. Celý popis

241
269 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
241 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016280036

Popis

Popis produktu

Ústřední myšlenkou této knihy doktora Murphy ho, označovaného za otce pozitivního myšlení, je názor, že člověk může pomocí vědeckých modliteb, tedy pozitivních ujištění, ovlivnit podvědomí a změnit svůj život. Každý z nás má v sobě obrovský potenciál dosáhnout toho, po čem touží. Tajemství tohoto úspěchu není žádná záhada. Pomocí 52 pozitivních ujištění týkajících se všech oblastí života včetně zdraví, majetku, vztahů, manželství nebo pracovní kariéry si dokážete jasně představit a vytvořit novou realitu, kterou potom skutečně prožijete.

Dr. Joseph Murphy je autorem 36 knih, měl všestranně bohatou publikační činnost a obracel se na svoje publikum při pravidelných přednáškách, v rozhlasových a později i televizních relacích. Cestoval po celém světě a úspěšně šířil myšlenky pozitivního myšlení v propojení s křesťanským chápáním Boha. Jeho učení dodnes nachází miliony nadšených následovníků.

  • Datum vydání: 01. 10. 2017
  • ISBN: 978–80–89873–04–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Joseph Murphy